Przyjaciółki. Czy Patrycja umrze? Co się z nią stanie w 183 odcinku?

2020-05-21 20:40 jkk
Przyjaciółki. Czy Patrycja umrze? Co się z nią stanie w 183 odcinku?
Autor: Polsat Przyjaciółki. Czy Patrycja umrze? Co się z nią stanie w 183 odcinku?

Na koniec 15 sezonu serialu "Przyjaciółki" Patrycja (Joanna Liszowska) padnie bez tchu na podłogę domu Ingi (Małgorzata Socha) i Maksa (Mateusz Janicki). Nadmiar emocji, strata Klary (Maja Śliwińska) i poważne problemy ze zdrowiem spowodują, że w ostatniej scenie 182 odcinka serialu wszyscy będziemy przekonani, że Patrycja umarła! Czy w nowym sezonie "Przyjaciółek, w 183 odcinku okaże się, że jednak przeżyła i znów zawalczy o siebie?

Przyjaciółki. Czy w 183 odcinku serialu zobaczymy jeszcze Patrycję, czy tylko jej pogrzeb?

Dobra wiadomość dla fanów serialu "Przyjaciółki" jest taka, że 16 sezon powstanie na pewno i obejrzymy go jesienią lub zimą. Na reszcie nie ruszyły, zaplanowane na kwiecień zdjęcia, ale jak zapewniają producenci, pracują na tym, aby stało się to jak najszybciej. Czy w nowym sezonie, w 183 odcinku serialu "Przyjaciółki" zobaczymy jeszcze Patrycję, czy tylko jej pogrzeb

W ostatnim odcinku 15 sezonu "Przyjaciółek" będzie wyglądało na to, że Patrycja umarła podczas zaręczyn Ingi i Maksa. Czy tak się stanie, czy zostanie jednak uratowana w nowym sezonie serialu?

Koleżanka z planu Joanny Liszowskiej, czyli serialowej Patrycji uchyliła nieco rąbka tajemnicy na temat 16 sezonu "Przyjaciółek" >>> CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ. Nie zdradziła jednak, czy Patrycja pojawi się jeszcze w kolejnej odsłonie serialu. My jednak nie wyobrażamy sobie śledzenia dalszych losów od 183 odcinka "Przyjaciółek" bez Patrycji! Chociażby dlatego, że jej salon jest miejscem ważnych spotkań i rozmów czterech bohaterek.   

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Patrycja jest też bardzo czułą, serdeczną i oddaną dzieciom "Przyjaciółką". Na koniec 15 sezonu serialu "Przyjaciółki" ustali z prawie 100-procentową pewnością, że kto jest ojcem Klary, ale straci córkę... Nadal wiele jej spraw zostanie nierozwiązanych i owianych wielką tajemnicą. Czy poznamy ich rozwiązanie w 183 odcinku "Przyjaciółek"? 

Fani serialu "Przyjaciółki" na pewno chcieliby zobaczyć Patrycję w 183 odcinku serialu w dobrym zdrowiu, a na pewno żywą! Jak będzie wyglądała? Czy pozostanie piękną dziewczyną burzą loków? A może w tej "burzy" znajda się pierwsze oznaki siwizny, jak na profilu gwiazdy na Instagramie?

Jeżeli Patrycja do nas wróci w 183 odcinku serialu "Przyjaciółki", to jedno jest pewne: nie podda się w walce o Klarę! A może w 16 sezonie serialu "Przyjaciółki" spotka wreszcie miłość swojego życia?

Super Raport 21 V (goście: Müller, Neumann)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.