Przyjaciółki

Przyjaciółki 22 sezon. Patrycja wyprze się choroby! Nawet przed Wiktorem ukryje przerażającą prawdę - ZWIASTUN

2023-08-08 14:48

Powrót serialu "Przyjaciółki", nowy 22 sezon, kolejne zmiany w życiu bohaterek i dramaty w jesiennych odcinkach serialu Polsatu już od czwartku, 7.09.2023! Po emocjonującym finale ostatniego odcinka pojawiły się wątpliwości, która z przyjaciółek będzie w ciąży i czy zachcianki Patrycji (Joanna Liszowska), która zachorowała na bulimię to oznaki tego, że będzie miała dziecko z Wiktorem (Paweł Deląg)! Niestety nie ma na to szans, a choroba Patrycji da kolejne niepokojące obawy. Nie zdoła nad nimi zapanować i ukryje problemy nawet przed mężem. Zobacz ZWIASTUN "Przyjaciółek" na 22 sezon jesienią 2023.

"Przyjaciółki" początek 22 sezonu i nowych odcinków od czwartku, 7.09.2023, o godz. 21.05 w Polsacie

Choroba Patrycji, która w minionych odcinkach "Przyjaciółek" zaczęła mieć obsesję na punkcie swojego wyglądu, wagi i pełniejszych kształtów, co doprowadziło ją do bulimii, w kolejnym 22 sezonie będzie postępowała! Co prawda chora Patrycja będzie mogła liczyć na wsparcie przyjaciółek, zwłaszcza Anki (Magdalena Stużyńska), która otoczy ją szczególną opieką, przypomni o tym jak walczyła z chorobą alkoholową, ale z każdym dniem będzie coraz gorzej. Mimo, że Patrycja będzie udawała przed wszystkimi, że panuje nad zaburzeniami odżywiania, że nie zmusza się już do wymiotów, prawda okaże się zupełnie inna.

Psychicznie Patrycja nie poradzi sobie z tym, co się będzie z nią działo w nowym sezonie "Przyjaciółek", wypierając się tego jak jest z nią źle. Brak kontroli dotyczącej jedzenia doprowadzą chorą żonę Wiktora do tego, że będzie w stanie spożyć nawet parę tysięcy kalorii w ciągu godziny. Po takim epizodzie nastąpi u Patrycji poczucie wstydu, związane z potrzebą „pozbycia” się spożytego jedzenia i zmniejszenia wagi. W kolejnych odcinkach "Przyjaciółek" czeka Patrycję nierówna walka z bulimią.

Wyniszczająca choroba doprowadzi Patrycję w 22 sezonie "Przyjaciółek" jesienią 2023 do desperackich kroków, ukrywania problemów przed Wiktorem, co fatalnie odbije się na ich relacji. Nieocenione w tym czasie jest wsparcie przyjaciółek, ale też profesjonalna pomoc. Ale czy Patrycja da sobie w porę pomóc? Czy będzie musiała zawalczyć nie tylko o siebie, ale i o małżeństwo z Wiktorem? Losy Patrycji zapowiadają się niezwykle dramatycznie w kolejnych odcinkach "Przyjaciółek" od września 2023.

Najnowsze