Przyjaciółki

Przyjaciółki 21 sezon. Nowy Borys zakocha się w Marcie? Jeden wypadek zmieni życie piątej przyjaciółki? - ZDJĘCIA

2023-03-02 11:40

Czyżby nowy bohater Borys (Piotr Stramowski), który pojawi się w 21 sezonie serialu "Przyjaciółki", zakochał się w Marcie (Laura Brezska)? Ich znajomość zacznie się nagle i w dość niespotykany sposób. Kobieta weźmie go za niebezpiecznego chuligana, chcącego zrobić jej krzywdę! W nowym sezonie "Przyjaciółek" dojdzie do pewnego wypadku, który połączy piątą przyjaciółkę z Borysem. Czy to jednak ona stanie się obiektem jego westchnień? Okazuje się, że przewrotny los zadecyduje, że Borys zagości w życiu przyjaciółek na dłużej. Zobacz ZDJĘCIA nowego bohatera!

Borys rozkocha w sobie Martę w 21 sezonie "Przyjaciółek"? 

Postać Borysa wzbudzi wiele kontrowersji w najnowszym, 21 sezonie "Przyjaciółek". Mężczyzna jako pierwszą pozna Martę, która mimo afery w minionych odcinkach "Przyjaciółek" powróci do życia Ingi (Małgorzata Socha), Patrycji (Joanna Liszowska), Anki (Magdalena Stużyńska) oraz Zuzy (Anita Sokołowska). Chociaż ta ostatnia pojawi się tylko wyrywkowo, bo przecież na co dzień Markiewicz przeniosła się do Berlina. Fani są zdruzgotani, że ukochana postać znika z "Przyjaciółek". 

W 21 sezonie szykuje się jednak sporo nowości, a w szczególności nowych postaci męskich. Już niebawem na drodze Marty stanie przystojny, ale i tajemniczy Borys. Mężczyzna zauważy Martę podczas joggingu i właśnie wtedy podniesie z ziemi jej bandamkę, która wypadnie kobiecie podczas biegu. Postanowi zaczepić nieznajomą i oddać jej rzecz, ale ona bardzo mylnie to zinterpretuje. Marta poczuje dotknięcie w ramię, więc zareaguje instynktownie, odwróci się i psiknie nieznajomemu gaz pieprzowy do oczu. Chwilę później zorientuje się, że Borys chciał pomóc, a nie zaszkodzić. Zrobi jej się potwornie głupio.

Marta zacznie przepraszać i tłumaczyć się Borysowi i tak rozpocznie się ich znajomość. Wkrótce w "Przyjaciółkach" okaże się, że to nie ostatnie spotkanie mężczyzny z Martą i nie tylko. Dopiero po czasie wyjdą na jaw sekrety tajemniczego mężczyzny, który ma swoją przeszłość i nie pojawi się w życiu przyjaciółek bez powodu. 

Zdradzamy, że Borys to nie jedyna postać męska, która dołączy do obsady "Przyjaciółek" w 21 sezonie. W obsadzie pojawi się również Bartosz Opania - w roli Rolewskiego (klienta Anki, który zaproponuje jej udział w programie telewizyjnym). Na ekranie pojawi się także Ewa Skibińska jako matka Marty.

Przyjaciółki 21 sezon ZWIASTUN. Ślub Patrycji i Wiktora z komplikacjami. Zuza w ciąży?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze