Przyjaciółki 20 sezon. Wiktor w fatalnym stanie po napadzie! Nigdy nie wróci do pełnej sprawności

i

Autor: Polsat Przyjaciółki 20 sezon. Wiktor w fatalnym stanie po napadzie! Nigdy nie wróci do pełnej sprawności

Przyjaciółki

Przyjaciółki 20 sezon. Wiktor w fatalnym stanie po napadzie! Nigdy nie wróci do pełnej sprawności

2022-08-26 7:32

Nowy 20 sezon serialu "Przyjaciółki" zacznie się dramatycznie dla Wiktora Jeleńskiego (Paweł Deląg). Przeżyje brutalny napad byłego kochanka Jagody (Orina Krajewska), który w ostatnim odcinku uderzył go kostką brukową w głowę, ale już w 231 odcinku "Przyjaciółek", pierwszym kolejnego 20 sezonu, okaże się, że wcale nie jest z nim tak dobrze, jak mogłoby się wydawać. Patrycja (Joanna Liszowska) zacznie się martwić złym stanem zdrowia Wiktora, który jednak będzie lekceważył poważne objawy. Niestety okaże się, że po urazie głowy Wiktor nie wróci do pełnej sprawności. Bedzie miał poważne problemy ze zdrowiem! Poznaj szczegóły.

"Przyjaciółki" 20 sezon nowe odcinki od czwartku, 1.09.2022, o godz. 21.05 w Polsacie

Początek 20 sezonu "Przyjaciółek" w premierowym 231 odcinku nastąpi w chwili, gdy od tragedii jaka spotkała Wiktora Jeleńskiego minie już kilka tygodni. Uderzony w głowę przez bezwzględnego Marka (Bartosz Mikulak), eks kochanka Jagody, swojej byłej dziewczyny upadł na chodnik i długo leżał w kałuży krwi nim nadeszła pomoc. W tym czasie Patrycja nie miała pojęcia, co się stało z jej ukochanym. Miała nadzieję, że wszystko się ułoży skoro jej syn Mikołaj (Oliwier Felczak) zaakceptował Wiktora jako jej partnera. Kolejna trudna próba czeka tę parę już w 231 odcinku "Przyjaciółek", bo okaże się, że z Wiktor wcale nie doszedł do siebie po napadzie.

Nie przegap: Przyjaciółki 20 sezon. Tragedia u Strzeleckich w 231 odcinku! Anka po powrocie z leczenia w sanatorium straci dom? - ZWIASTUN

Przyjaciółki ZWIASTUN 20 sezonu. Wiktor oświadczy się Patrycji, Inga zamieszka z nowym kochankiem!

Co będzie z Wiktorem w 20 sezonie "Przyjaciółek" - przeżyje i co dalej?

Stan Wiktora w 231 odcinku "Przyjaciółek" wyda się Patrycji mocno niepokojący. Po uderzeniu w głowę doszło u niego do poważnego urazu głowy i mózgu. Pozornie z Wiktorem wszystko będzie w porządku, wróci do pracy, będzie zapewniał Patrycję, że dobrze się czuje, a jednak kilka tygodni po wyjściu ze szpitala pojawią się alarmujące objawy, które będą wskazywały, że Jeleński wcale nie doszedł do siebie. Stan Wiktora mocno wpłynie na jego relacje z teściową Patrycji, Elą (Elżbieta Jarosik).

Dziwne objawy Wiktora w nowym sezonie "Przyjaciółek"

W kolejnym 232 odcinku "Przyjaciółek" Patrycja zauważy, że z Wiktorem jest coraz gorzej. Nie wróci jeszcze do pełnej sprawności, nadal będzie miał problemy z koordynacją ruchową, będą mu się zdarzały momenty, że nie utrzyma równowagi, a do tego będzie mówił niewyraźnie. Zupełnie jakby z jego mózgiem działo się coś złego.

Sprawdź też: Pierwsza miłość po wakacjach. Marta skatowana przez Mateusza! Uwięzi ją w swoim domku w górach - ZDJĘCIA

Zaręczyny Patrycji i Wiktora w nowych odcinkach "Przyjaciółek"

Żeby uśpić czujność Patrycji w nowym 20 sezonie "Przyjaciółek" Wiktor postanowi się oświadczyć, rozpocząć nowy rozdział wspólnego życia, odsunąć czarne myśli, że może mu coś grozić. Zanim Wiktor poprosi Patrycję o rękę, żeby drugi raz została jego żonę, zwróci się ze szczególną prośbą do jej syna Mikołaja. To już pewne, że w nowych odcinkach "Przyjaciółek" jesienią Patrycja i Wiktor zaręczą się, zaczną przygotowania do ślubu, ale nie wiemy czy szczęście jest im pisane, czy nie dojdzie do kolejnej tragedii.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze