Przyjaciółki, 19 sezon. Nowe życie Zuzy! Wróci na szczyt, a to będzie dopiero początek – ZWIASTUN

i

Autor: Polsat Przyjaciółki, 19 sezon. Nowe życie Zuzy! Wróci na szczyt, a to będzie dopiero początek – ZWIASTUN

Przyjaciółki, 19 sezon. Nowe życie Zuzy! Wróci na szczyt, a to będzie dopiero początek – ZWIASTUN

2022-02-22 14:04

W 19 sezonie „Przyjaciółek” w życiu Zuzy (Anita Sokołowska) dojdzie do prawdziwej rewolucji, ale co najważniejsze wiele zmieni się na lepsze! Markiewicz odzyska wszystko, na co pracowała latami, a jej trud już w 219 odcinku „Przyjaciółek” dostrzeże Konrad (Paweł Ławrynowicz), który wybije ją na sam szczyt! W 19 sezonie „Przyjaciółek” wiele zmieni się również w życiu prywatnym Zuzy, która poza wychowywaniem Grzesia (Gabriel Pakieser) i Krzysia (Aleksander Sułek), zyska nowego syna! Markiewicz podejmie ważną decyzję, która mocno zaważy na jej przyszłości z Błażejem (Mateusz Damięcki)! Poznajcie szczegóły i zobaczcie ZWIASTUN nowych „Przyjaciółek”!

"Przyjaciółki" 19 sezon odcinek 219 (odc. 1) - czwartek, 3.03.2022, o godz. 21.05 w Polsacie

W 19 sezonie „Przyjaciółek” szczęście wreszcie uśmiechnie się do Zuzy, która w ostatnim czasie była mocno doświadczona przez los! Rozwód z Jaśkiem (Marek Bukowski) i choroba Krzysia kosztowały ją utratę dyrektorskiego stołka, czyli wszystkiego, na co pracowała latami i co kosztowało ją wiele poświęceń! To z tego względu musiała sięgnąć po narkotyki, które umożliwiały jej normalne funkcjonowanie! Jednak jej zachowania nie mógł zaakceptować prezes Broch (John Weisgerber), który zdegradował ją na niższe stanowisko. Zuza z pomocą Dagmara (Marcin Korcz) szybko pozbyła się swojego następcy Gracjana Zaleśnego (Jakub Wons), jednak z Konradem już tak łatwo nie poszło! Mimo wszystko swoją ciężką pracą i umiejętnym pogodzeniem pracy i opieki nad dziećmi mocno zyskała w oczach nowego szefa, który już w 219 odcinku „Przyjaciółek”, pierwszym nowego sezonu, doceni jej trud i będzie miał dla niej niespodziankę!

Patrz też: Przyjaciółki 19 sezon. Inga weźmie ślub z Konradem?! Spełni się przepowiednia swatki- ZWIASTUN

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ nowe życie Zuzy w 19 sezonie "Przyjaciółek" >>>

W 219 odcinku „Przyjaciółek” Zuza wróci na sam szczyt i ponownie zostanie dyrektorem generalnym banku, o czym Konrad poinformuje wszystkich pracowników na specjalnie zorganizowanym spotkaniu. Dagmar będzie pod wrażeniem i od razu pogratuluje swojej przełożonej awansu, która niemal natychmiast zacznie szukać swojego zastępcy!

- Przekazuje stanowisko dyrektora generalnego pani Zuzannie Markiewicz – oświadczy zebranym Konrad.   

W 219 odcinku „Przyjaciółek” Zuza ciągle będzie starała godzić życie rodzinne z pracą, jednak teraz będzie jej z tym o wiele łatwiej, gdyż będzie miała u swojego boku Błażeja! Markiewicz zgodzi się na propozycję swojego ukochanego i razem z Grzesiem i Krzysiem wprowadzi się do niego, dzięki czemu zyska jeszcze jednego syna – Kubę (Vincent Przybylski), który jest owocem związku Błażeja i Renaty (Izabela Zwierzyńska).

Zobacz także: 19 sezon Przyjaciółek bez Dorotki! Agnieszka Sienkiewicz rozstała się z serialem i zdradziła jak potoczą się jej losy

Wiele wskazuje na to, że w 19 sezonie „Przyjaciółek” Renata już nie zakłóci ich szczęścia i da im spokój, gdyż jej rozwód z Błażejem będzie już na ostatniej prostej! Przypomnijmy, że żona Błażeja odwróciła się od rodziny, gdy dowiedziała się, że jej syn ma autyzm, a po latach jak gdyby nic wróciła i chciała ich odzyskać. Zaczęła nachodzić Zuzę i robić wszystko, aby zniszczyć jej związek ze swoim mężem, ale jej się to nie udało, gdyż Błażej miał już dość jej gierek i wniósł pozew o rozwód, dzięki czemu Zuza dała im jeszcze jedną szansę! W finale ostatniego sezonu ojciec Kuby zaproponował Markiewicz wspólne zamieszkanie, na co Zuza w 219 odcinku „Przyjaciółek” przystanie i razem z Błażejem i chłopcami rozpoczną w końcu szczęśliwe życie.         

Spójrz również: Przyjaciółki 19 sezon. Takiego wstrząsu w życiu Ingi, Patrycji, Zuzy i Anki jeszcze nie było. Pojawią się nowi mężczyźni - WIDEO

Przyjaciółki 19 sezon ZWIASTUN. Inga weźmie ślub z Konradem?! Patrycja wróci do Wiktora
Najnowsze