19 sezon Przyjaciółek bez Dorotki! Agnieszka Sienkiewicz rozstała się z serialem i zdradziła jak potoczą się jej losy

i

Autor: Polsat 19 sezon Przyjaciółek bez Dorotki! Agnieszka Sienkiewicz rozstała się z serialem i zdradziła jak potoczą się jej losy

19 sezon Przyjaciółek bez Dorotki! Agnieszka Sienkiewicz rozstała się z serialem i zdradziła jak potoczą się jej losy

2022-01-29 16:53

To już pewne, że Dorotka (Agnieszka Sienkiewicz) nie wróci do „Przyjaciółek”! Jej bohaterka zniknęła z serialu w 18 sezonie „Przyjaciółek”, po tym jak razem z niedoszłym mężem Sławkiem (Kacper Kuszewski) wyjechali wspólnie na Zanzibar! Dorotka po raz ostatni pojawiła się w 208 odcinku "Przyjaciółek" i już do końca sezonu nie pojawiła się w serialu, a teraz oficjalnie przyznała, że już do niego nie wróci! Agnieszka Sienkiewicz odeszła z kultowej produkcji po 10 latach i po raz pierwszy przyznała, co było powodem jej decyzji! Przy okazji zdradziła, co stanie się z jej wątkiem w 19.sezonie „Przyjaciółek”! Sprawdźcie, co już wiemy!

Agnieszka Sienkiewicz już nie wróci do „Przyjaciółek”! Co stanie się z Dorotką w 19 sezonie?

Tak jak pisaliśmy o tym jako pierwsi Agnieszka Sienkiewicz postanowiła rozstać się z serialem „Przyjaciółki” już w poprzednim 18 sezonie! Choć finalnie Dorotka i Sławek w finale 17 sezonu „Przyjaciółek” nie zostali małżeństwem, w wyniku chytrej intrygi przyjaciółki Ingi (Małgorzata Socha), która miała sprawdzić, czy jej ukochany faktycznie ją kocha, to postanowili dać sobie jeszcze jedną szansę! Sławek dostał ciekawą ofertę pracy na Zanzibarze, a zakochana w nim Dorotka zdecydowała, że do niego dołączy! Sprzedała swój „Nail Bar” Robertowi (Krzysztof Wieszczek) i zdążyła jeszcze pożegnać się z przyjaciółkami: Ingą, Anką (Magdalena Stużyńska), Zuzą (Anita Sokołowska) i Patrycją (Joanna Liszowska), a później słuch o niej zaginął! Dorotka już nie wróciła do „Przyjaciółek” w 18 sezonie i jak się okazuje nie pojawi się też w 19 sezonie, gdyż definitywnie rozstała się z produkcją!

Patrz też: Pierwsza miłość, odcinek 3364: Edward odkryje przed Marysią prawdę o Kacprze. On i Weronika wcale nie są tymi, za kogo się podają

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ ostatnie chwile Dorotki w "Przyjaciółkach" >>>

Agnieszka Sienkiewicz w rozmowie z „Jastrzabpost.pl” potwierdziła, że już nie pojawi się w „Przyjaciółkach” i zdradziła, jakie były ku temu powody!

- Rzeczywiście, zrezygnowałam z serialu Przyjaciółki. Bardzo proszę widzów o wyrozumiałość. Ja tę rolę gram 10 lat. Poczułam, że nie dam z siebie już więcej tej postaci, że chcę spróbować powalczyć gdzieś o inne rzeczy i skupić się na projektach, które mam w głowie i już niedługo będą zrealizowane. Dać temu przestrzeń, czas. Więc wyjść z butów tej postaci – powiedziała Agnieszka Sienkiewicz.

Co więcej, uwielbiana Dorotka z „Przyjaciółek” odpowiedziała również na najbardziej nurtujące pytanie wszystkich fanów „Przyjaciółek”! Agnieszka Sienkiewicz przyznała, co stanie się dalej z jej postacią w kolejnym sezonie hitowego serialu Polsatu!

- Już drugi sezon jest beze mnie i rzeczywiście te pytania były, ale na razie nic się nie zapowiada i myślę, że utknę na tym Zanzibarze z tym moim Sławkiem – zdradziła w rozmowie z portalem.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1638: Piotrek pozna straszliwą diagnozę. Nie uwierzy jak źle jest z Kingą - ZDJĘCIA

Na szczęście, Agnieszka Sienkiewicz rozstała się z „Przyjaciółkami” w przyjaznej atmosferze i zachęciła fanów do dalszego śledzenia losów Ingi, Patrycji, Zuzy i Anki w 19 sezonie, w którym jak zawsze wiele się wydarzy!

- Bawcie się dobrze przy serialu, dziewczyny dźwigają to super i dają sobie świetnie radę, więc zachęcam, aby dalej oglądać – zwróciła się do fanów serialowa Dorotka.

Już wiemy, że w 19 sezonie "Przyjaciółek" po odejściu Dorotki pojawią się nowi bohaterowie. Do kultowego serialu Polsatu dołączą m.in. Adam Zdrójkowski, Karol Dziuba, Olga Sarzyńska i Marta Chyczewska!

Spójrz również: Przyjaciółki 19 sezon. Takiego wstrząsu w życiu Ingi, Patrycji, Zuzy i Anki jeszcze nie było. Pojawią się nowi mężczyźni - WIDEO

Przyjaciółki, 18 sezon: Ślub Ingi, powrót Artura i trauma Zuzy powraca - ZWIASTUN
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze