Przyjaciółki 19 sezon. Zuza (Anita Sokołowska), Hubert (Tomasz Dedek), Stefa (Dorota Kolak), Błażej (Mateusz Damięcki)

i

Autor: Przyjaciółki Facebook Przyjaciółki 19 sezon. Zuza (Anita Sokołowska), Hubert (Tomasz Dedek), Stefa (Dorota Kolak), Błażej (Mateusz Damięcki)

Przyjaciółki 19, odcinek 229: Zuza straci wszystko?! Błażej odejdzie, a ojciec okaże się wstrętnym kłamcą - ZWIASTUN

2022-05-12 20:09

Czy w 229 odcinku serialu "Przyjaciółki" Zuza (Anita Sokołowska) i Błażej (Mateusz Damięcki) rozstaną się i nastąpi koniec wielkiej miłości? Niestety wszystko będzie wskazywało na to, że ich związku nie da się uratować, a zraniony Błażej nie wybaczy Zuzie, że tak długo udawała przed nim, że jest szczęśliwa, że układa im się w łóżku, a ukochany pociąga ją i wzbudza jej pożądanie. Napięte relacje między parą w 229 odcinku "Przyjaciółek" doprowadzą do tego, że Błażej podejmie desperacką decyzję i odejdzie. Nagle wyjedzie, a Zuza zostanie sama z synami. Ojciec Hubert (Tomasz Dedek) wcale nie okaże się lepszy. Wyjdzie na jaw, że to oszust!

"Przyjaciółki" 19, odcinek 229 (odc. 11) - czwartek, 12.05.2022, o godz. 21.05 w Polsacie

W 229 odcinku "Przyjaciółek" rozstanie Zuzy i Błażeja będzie już w zasadzie przesądzone! Dopiero co się zaręczyli, ale teraz nie będą potrafili dogadać się w tak istotnej kwestii jak kiepski seks, rozczarowanie Zuzy intymnym pożyciem i brak chemii między nimi w łóżku. Bo już od dawna Zuza czuła, że wcale nie lubi się kochać z Błażej, że choć między nimi jest miłość, to nie ma pożądania, fizycznego pociągu! Niestety dla Błażeja w 229 odcinku "Przyjaciółek" stanie się jasne, że skoro Zuza tak długo udawała przed nim spełnioną kochankę, to nie może już jej wierzyć i z nią być.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1663: Magda nakryje Andrzeja i ciężarną Julię. Kochanka Budzyńskiego da jej do myślenia

Nie dość, że w 229 odcinku "Przyjaciółek" Zuza będzie się musiała zmierzyć z kolejnym kłamstwem swojego ojca Huberta (Tomasz Dedek), który "zapomniał" jej wspomnieć, że ma rodzeństwo i wcale nie jest tak chory, za jakiego chce uchodzić, to jeszcze Błażej dobije ją zapowiedzią, że wyjeżdża służbowo do Ciechanowa. Po tym wyznaniu narzeczonego Zuza nie będzie miała już siły walczyć o ich związek, W jednej chwili oznajmi Hubertowi, że nie chce go więcej widzieć, skoro próbował od niej wyciągnąć pieniądze, a w drugiej w 229 odcinku "Przyjaciółek" rozstanie się z Błażejem.

Sprawdź też: Pierwsza miłość, odcinek 3436: Psychopata Mateusz wróci i weźmie się za Martę! Okrutny kochanek Emilki będzie udawał kogoś innego - ZDJĘCIA

Czy w taki sposób w 229 odcinku Przyjaciółek" rozpadnie się rodzina Zuzy i Błażeja, którzy dla swoich synów, Grzesia (Gabriel Pakieser), Krzysia (Aleksander Sułek) i Kuby (Vincent Przybylski) stworzyli wyjątkowy dom? A co z miłością tej pary, czy naprawdę nie zdołają się dogadać i pogodzić? Na pewno Błażej na wyjeździe spotka w barze piękną blondynkę, z którą spędzi wieczór... Wszystko wyjaśni się dopiero na koniec 19 sezonu "Przyjaciółek" w ostatnim 230 odcinku kiedy Błażej namówi Zuzę na rozmowę przed wyjazdem, żeby przekazać jej coś ważnego...

Problemy pojawią się także z powodu ojca Markiewicz, który bardzo ją zawiedzie. Ukrył przed nią prawdę o rodzeństwie, a Zuza powoli odkryje wszystkie tajemnice. O szczegółach afery z Hubertem pisaliśmy TUTAJ. Zuza straci wszystkich, na których najbardziej jej zależy? Obaj panowie nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa. 

Przyjaciółki, odcinek 229 ZWIASTUN. Zuza popędzi ojca oszusta, ale Hubert jeszcze ją załatwi
Najnowsze