M jak miłość, odcinek 1663: Magda nakryje Andrzeja i ciężarną Julię. Kochanka Budzyńskiego da jej do myślenia

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1663: Magda nakryje Andrzeja i ciężarną Julię. Kochanka Budzyńskiego da jej do myślenia

M jak miłość, odcinek 1663: Magda nakryje Andrzeja i ciężarną Julię. Kochanka Budzyńskiego da jej do myślenia

2022-05-06 8:46

W 1663 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) zobaczy Julię (Marta Chodorowska) i Andrzeja (Krystian Wieczorek) w sądzie, podczas dwuznacznej sytuacji, która da do myślenia. Budzyński w 1663 odcinku "M jak miłość" będzie już wiedział o ciąży kochanki, a Magda nie domyśli się ani zdrady, ani tego, że Malicka jest w ciąży z jej mężem! Budzyńska pojawi się w sądzie w najmniej odpowiednim momencie i zobaczy Julię i Andrzeja w dziwnej sytuacji. Cała sprawa da jej do myślenia. Właśnie tak odkryje, że Budzyński i Malicka przespali się we Wrocławiu, a teraz będą mieli dziecko?

M jak miłość, odcinek 1663 - wtorek, 24.05.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1663 odcinku "M jak miłość" Magda nadal nie będzie wiedziała o tym, że mąż ją zdradził i cały czas oszukuje. Sytuacja skomplikuje się o tyle, że nie chodzi już "tylko" o jednorazowy seks we Wrocławiu, a ciążę Malickiej! Andrzej dostanie informację, że kobieta spodziewa się jego dziecka i to zwali go z nóg. Nie będzie potrafił odnaleźć się w nowej rzeczywistości, a Julia nie odpuści. Magda może i widzi dziwne zachowanie ukochanego, ale nie bierze pod uwagę, że może chodzić o zdradę. 

W 1663 odcinku "M jak miłość" Budzyńska na własne oczy przekona się, że męża i Julię nie łączą jedynie spotkania zawodowe. Zjawi się w sądzie, gdzie zobaczy Budzyńskiego i Malicką, kiedy ta źle się poczuje. Julia oznajmi, że źle się czuje, a Andrzej nie zostawi jej bez pomocy. Czy to możliwe, że w głowie Magdy zaświeci się światełko, że nagłe złe samopoczucie, może być objawem ciąży? Andrzej nie wytrzyma ze stresu, że żona zobaczy zły stan kochanki.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1658: Marysia ukryje przed Pawłem testament Franki! Nie powie synowi, że jego żona umiera - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

W 1663 odcinku "M jak miłość" Magda znów zostanie okłamana, bo po wizycie w sądzie, gdzie zobaczy męża i Julkę w nieciekawej sytuacji, Andrzej oznajmi, że musi wyjść wieczorem. Okłamie Magdę na temat spotkania, bo uda, że umówił się z Wernerem (Jacek Kopczyński). To nie będzie prawda, a on pojedzie do kochanki. Spotkanie Magdy i Julii w sądzie nie da mu spokoju. Przyzna się Malickiej, że unikał jej, bo nie mógł poradzić sobie z informacją o ciąży.

- To wszystko mnie przerosło... Przepraszam za te uniki, ale potrzebowałem czasu, żeby jakoś to sobie poukładać. Jedno wiem na pewno i odnoszę wrażenie, że z tobą jest tak samo... Oboje popełniliśmy bardzo poważny błąd - cytuje portal światseriali.pl. - Może masz rację, ale zanim powiesz coś więcej... Chcę żebyś wiedział... (...) Ja już podjęłam decyzję i... urodzę to dziecko - uzna Julia, ale nie spodziewa się reakcji Andrzeja. 

Prawnik uzna, że nie ma podstaw, by wierzyć kochance na słowo i będzie na poważnie rozmawiał z nią dopiero wtedy, kiedy ta wykona testy DNA i okaże się, że to on, a nie były mąż Julii jest ojcem dziecka. Malicka poczuje się okrutnie potraktowana i zbierze się w niej złość, która może zniszczyć wszystko! Wygląda na to, że Magda prędzej czy później dowie się, że mąż jest zdrajcą i mało tego - zrobił kochance dziecko! 

Przeczytaj: M jak miłość. Argasiński zmieni się dla Patrycji i tak odzyska żonę. Łukasz przegra z przebiegłym ordynatorem – WIDEO, ZDJĘCIA

M jak miłość. Argasiński przeżyje zawał serca i poczeka na jeden błąd Łukasza. Nigdy nie odpuści Patrycji!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze