Przyjaciółki 19, odcinek 224: Maria odkryje smutną prawdę o kochanku! Wypadek Gabriela to nie wszystko

i

Autor: Materiały prasowe Polsat Przyjaciółki 19, odcinek 224: Maria odkryje smutną prawdę o kochanku! Wypadek Gabriela to nie wszystko

Przyjaciółki 19, odcinek 224: Maria odkryje smutną prawdę o kochanku! Wypadek Gabriela to nie wszystko

2022-04-07 21:01

W 224 odcinku serialu "Przyjaciółki" 19 Maria (Ewa Kasprzyk) pozna smutną prawdę o kochanku Gabrielu (Bartosz Waga). Para przeprowadziła się do Anki (Magdalena Stużyńska) i Pawła (Bartłomiej Kasprzykowski), a Strzelecki nie jest największym fanem partnera matki. Uważa, że mężczyzna oszukuje i będzie miał sporo racji. W 224 odcinku serialu "Przyjaciółki" Maria będzie wierzyła w niewinność Gabriela, który spowodował wypadek. Anka zajmie się jego obroną, ale na jaw wyjdą nowe fakty. Okaże się, że Gabriel to podrywacz i oszust.

"Przyjaciółki" 19 sezon, odcinek 224 - czwartek, 7.04.2022, o godz. 21.05 w Polsacie

W 224 odcinku serialu "Przyjaciółki" Maria pozna przerażającą prawdę o młodym i bardzo atrakcyjnym kochanku. Paweł od początku przewidywał, że mężczyzna żartuje sobie z jego matki, ale ona nie chce słuchać. Anka podejmie się obrony Gabriela, który został oskarżony o spowodowanie wypadku. Seniorka poprosi Ankę, żeby zajęła się jego obroną, bo nie stać ich na wynajęcie prawnika. Niestety, Gabriel nie zastosuje się do rad Strzeleckiej i zlekceważy jej polecenia oraz prośby. Mimo to matka Pawła przekonuje synową, żeby pomagała jej chłopakowi. Strzelecka w 224 odcinku serialu "Przyjaciółki" szybko się zorientuje, że przeciwko mężczyźnie są twarde dowody, które potwierdzają jego winę. Anka zacznie przyglądać się sprawie, szukać wskazówek i nawet pomyśli o porzuceniu tej sprawy, by nie mieszać relacji rodzinnych i zawodowych. Właśnie przy okazji szukaniu dowodów, by obronić Gabriela, na jaw wyjdą nowe fakty. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1655: Gdzie jest dziecko Franki? Porażająca tajemnica Zduńskiej wyjdzie na jaw w szpitalu - ZDJĘCIA

W 224 odcinku serialu "Przyjaciółki" do gabinetu Anki wejdzie dziewczyna Gabriela! Strzelecka pozna tajemniczą kobietę, która będzie chciała zostać świadkiem w sprawie. Właśnie w ten sposób okaże się, że Gabriel nie jest wierny matce Pawła i równocześnie spotyka się z kimś innym. Ankę tak to dobije, że pójdzie porozmawiać z przyjaciółkami. 

- Co u was dziewczyny? - zapyta Maria na spotkaniu z Patrycją (Joanna Liszowska) i Zuzą (Anita Sokołowska). - U nas? Wszystko ok. A u ciebie? - odpowie Kochan. - Co wam będę mówić... Mamy kłopoty z Gabrielem. Oskarżają go, że jest piratem drogowym - wyzna matka Pawła i usłyszy okrutną prawdę. - To, że jest piratem drogowym, to jeszcze nic! - powie Zuza. - Maria, jest gorzej. Ma kochankę! - wygarnie jej. Strzelecka oniemieje i będzie musiała zmierzyć się z niewiernym partnerem. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1652: Zdrada Jaśka! Basia przyłapie chłopaka na schadzce z Kingą

Przyjaciółki odcinek 220 ZWIASTUN. Zuza pozna prawdziwego ojca. Teściowa odwróci się od Patrycji
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze