Przyjaciółki 19, odcinek 221: Przekręt kochanka Marii. Paweł oskarży go przy całej rodzinie - ZWIASTUN

i

Autor: Polsat Przyjaciółki 19, odcinek 221: Przekręt kochanka Marii. Paweł oskarży go przy całej rodzinie - ZWIASTUN

Przyjaciółki 19, odcinek 221: Przekręt kochanka Marii. Paweł oskarży go przy całej rodzinie - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

2022-03-17 20:52

W 221 odcinku serialu "Przyjaciółki" 19 Paweł (Bartek Kasprzykowski) nie wytrzyma dłużej pod jednym dachem z matką Marią (Ewa Kasprzyk) i jej kochankiem Gabrielem (Bartosz Waga), którzy wprowadzili się do Strzeleckich, bo stracili wszystko! Maria bardzo głupio zainwestowała pieniądze, dorobek całego życia, a dużo młodszy narzeczony miał w tym swój udział. Do tego stopnia, że w 221 odcinku "Przyjaciółek" Paweł oskarży kochanka matki o przekręt! Wygodne życie u boku bogatej Marii od początku opłacało się Gabrielowi. Ale czy byłby w stanie poświęcić bogactwo dla jakiegoś szwindlu? Zobaczcie ZWIASTUN 221 odcinka "Przyjaciółek"!

"Przyjaciółki" 19 sezon, odcinek 221 (odc. 3) - czwartek, 17.03.2022, o godz. 21.05 w Polsacie

Pobyt Marii i Gabriela w domu Strzeleckich w 221 odcinku "Przyjaciółek" 19 zacznie działać Pawłowi na nerwy. Ciężko zniesie nie tylko obecność matki z dużo młodszym narzeczonym, który mógłby być jego bratem, a także fakt, że Maria wpakowała się w poważne kłopoty i najpewniej nigdy nie odzyska utraconych pieniędzy.

Dużo bardziej wyrozumiała w 221 odcinku "Przyjaciółek" 19 będzie Anka (Magdalena Stużyńska), która okaże teściowej wsparcie w trudnej sytuacji życiowej, gdy Maria zostanie z niczym. Wyszło na jaw, że matka Pawła została oszukana przez firmę „Złota przystań”, która zbierała pieniądze na budowę ekskluzywnego domu opieki. Zainwestowała w to całe swoje pieniądze i z dnia na dzień je straciła.

Prawnicy Anka jak i Paweł w 221 odcinku "Przyjaciółek" poprowadzą sprawę o wyłudzenie, bo oszukanych będzie znacznie więcej. Ale problem z przekrętem będzie na tyle poważny, że pojawi się ryzyko, że Maria nie odzyska utopionej w trefnej inwestycji gotówce. Nic dziwnego, że Strzeleckiemu puszczą nerwy. Wścieknie się nie tylko na naiwną matkę, która dała się tak łatwo wkręcić w podejrzany biznes, ale także na Gabriela.

Nie przegap: Pierwsza miłość, odcinek 3388: Marysia w ciąży z Kacprem zostanie świadkową na jego ślubie z Weroniką? - ZWIASTUN

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1652: Franka nie jest tym, za kogo się podaje! Żona Pawła przed śmiercią spisze w liście jakie mroczne tajemnice ukrywa - ZDJĘCIA

Podczas rodzinnego posiłku w 221 odcinku "Przyjaciółek" 19 coraz bardziej rozdrażniony Paweł wreszcie powie głośno co myśli o przeprowadzce Marii i Gabriela i o tym, że teraz jego matka została z niczym. - Gdzie ty byłeś jak Maria tak głupio inwestowała pieniądze, że teraz nie da się ich odzyskać? - rzuci do kochanka Strzeleckiej. Oczywiście Maria w 221 odcinku "Przyjaciółek" 19 nie będzie podejrzewała Gabriela o to, że celowo wpakował ją w kłopoty. Wszystko wyjaśni się już niebawem.

Przyjaciółki, odcinek 221 ZWIASTUN. Stefa przerwie milczenie w sprawie ojca Zuzy! Kochanek Marii to oszust
Najnowsze