Pierwsza miłość, odcinek 3388: Marysia w ciąży z Kacprem zostanie świadkową na jego ślubie z Weroniką? - ZWIASTUN

i

Autor: Pierwsza miłość Youtube Pierwsza miłość, odcinek 3388: Marysia w ciąży z Kacprem zostanie świadkową na jego ślubie z Weroniką? - ZWIASTUN

Pierwsza miłość, odcinek 3388: Marysia w ciąży z Kacprem zostanie świadkową na jego ślubie z Weroniką? - ZWIASTUN

2022-03-17 18:25

W 3388 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Marysia (Aneta Zając) przyzna się swojemu ojcu Edwardowi (Marek Siudym), że zrobiła test ciążowy i wynik wykazał, że jest w ciąży z Kacprem (Damian Kulec). Jak zareaguje Edward, który wie, że Kacper jest jego synem, owocem romansu sprzed lat z Izabelą (Olga Bończyk)? Przecież wygląda na to, że Marysia i Kacper są przyrodnim rodzeństwem! Jakby tego było mało w 3388 odcinku "Pierwszej miłości" ciężarna Weronika (Dominika Kryszczyńska) poprosi największą rywalkę, by została świadkową na jej ślubie z Kacprem! Zobaczcie ZWIASTUN z tymi scenami.

"Pierwsza miłość" odcinek 3388 - czwartek, 17.03.2022, o godz. 18 w Polsacie

W 3388 odcinku "Pierwszej miłości" okaże się, że Marysia i Kacper będą mieli dziecko. Jak to możliwe skoro nigdy nie pokazano scen jak ze sobą sypiają? A może celowo widzowie nie zobaczyli momentu intymnego zbliżenia przyrodniego rodzeństwa, żeby nie wszystko było jasne od początku. Faktem jest to, że byli o krok od romansu, ale rozstali się z powodu ciąży Weroniki. A całkiem niedawno wyszło na jaw, że Edward Stryjeński, biologiczny ojciec Marysi jest także ojcem Kacpra. Po latach Izabela wyznała mu prawdę o synu. Pytanie tylko czy można jej wierzyć, bo przecież matka Kacpra chwyta się różnych sposobów, by jej jedynak nie był z Domańską.

Nie przegap: Pierwsza miłość, odcinek 3397: Dorota i Artur po narodzinach Tosi nie wrócą do siebie! Kulczycki nie wychowa własnej córki - ZDJĘCIA

Właśnie dlatego w 3385 odcinku "Pierwszej miłości" Edward przeprowadził własne śledztwo. Na wizycie u Kacpra, przy okazji kontroli, Stryjeński zaczął wypytywać go o wiele prywatnych informacji, żeby ocenić czy syn jest do niego podobny. Kacper nie domyślił się skąd taka ciekawość u ojca Marysi. Jednak kiedy Izabela zobaczyła Edwarda w klinice zaczęła panikować, że wszystko się wyda. Bo biznesmen dał jej wyraźnie do zrozumienia, że nie wierzy w to, że Kacper jest jego synem.

Sprawdź też: Pierwsza miłość. Ciężarna Weronika będzie miała wypadek! Kacper pożałuje, że poświęcił się Marysi?

Podczas kolejnej wizyty u Kacpra w 3388 odcinku "Pierwszej miłości" lekarz zasugeruje by Edward zrobił dodatkowe badania. Wszystko po to, żeby wykluczyć wątpliwości jakie budzą w nim wyniki poprzednich. Przy okazji Stryjeński zobaczy się także z Marysią, która przekaże mu zaskakujące wieści o ciąży. - Dzisiaj zrobiłam test ciążowy i wyszedł pozytywny. Kacper bardzo się cieszy, więc... Ale na razie to tajemnica! Będziesz dziadkiem! - uprzedzi ojca. Edward zblednie słysząc o tym, że jego córka i syn mogą mieć dziecko! - Dobra żartuję - doda po chwili Marysia.

- To nie jest facet dla ciebie! Trzymaj się od niego z daleka. Ta rodzina nie przyniosłaby ci szczęścia - ostrzeże córkę Edward.

Na tym jednak nie koniec niespodzianek w 3388 odcinku "Pierwszej miłości". Bo do Marysi przyjdzie z wyjątkową propozycją Weronika. Ciężarna narzeczona Kacpra, przez którą się rozstali, poprosi Domańską, żeby została świadkową na ich ślubie. Oczywiście Marysia odmówi!

Pierwsza miłość. Michał nie odpuści Marysi. Ewelina porzuci Bartka
Najnowsze