Pierwsza miłość. Ciężarna Weronika będzie miała wypadek! Kacper pożałuje, że poświęcił się Marysi?

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość. Ciężarna Weronika będzie miała wypadek! Kacper pożałuje, że poświęcił się Marysi?

Pierwsza miłość. Ciężarna Weronika będzie miała wypadek! Kacper pożałuje, że poświęcił się Marysi?

2022-03-01 17:15

Najnowsze odcinki "Pierwsza miłość" w wiosennej ramówce Telewizji Polsat zaszokują widzów! Bohaterów czeka wiele zmian, na które nie wszyscy są gotowi. Marysia (Aneta Zając) weszła w zawiłą relację z Kacprem (Damian Kulec), który będzie przygotowywał się do ślubu z Weroniką (Dominika Kryszczyńska). Tak naprawdę stery przygotowań przejmie narzeczona wraz z Izabelą (Olga Bończyk), która nie wyobraża sobie, by do uroczystości nie doszło. Nikt się nie spodziewa, że w nadchodzących odcinkach "Pierwsza miłość" ciężarna Weronika ulegnie wypadkowi!

Ciężarna Weronika będzie miała wypadek! Marysia i Kacper nigdy nie będą razem w "Pierwsza miłość"?

Los nie oszczędza Marysi i Kacpra w "Pierwsza miłość". Chociaż znają się od dawna, nie mogą się połączyć, a na jaw wychodzą coraz to nowe fakty. Nie jest łatwo, bo Izabela i Michał (Wojciech Błach) starają się namieszać w życiu kobiety, która przecież tak wiele przeszła. W najnowszych odcinkach "Pierwsza miłość" Kacper zacznie mieć poważne wątpliwości, czy aby na pewno ślub z Weroniką jest najlepszym pomysłem. Nie przestanie myśleć o Marysi i o tym, co ich połączyło. Narzeczona i Izabela nie bardzo jednak wezmą to pod uwagę, a raczej będą żyć w nieświadomości, że mężczyzna ma aż takie wątpliwości.

Jak podaje "Świat Seriali", młody lekarz w najnowszych odcinkach "Pierwsza miłość" dozna wielkiego wstrząsu. Okaże się, że Weronika dozna wypadku, w momencie, w którym będzie nosiła pod sercem dziecko lekarza! Ta sytuacja wiele zmieni w życiu Kacpra, który stanie przed niezwykle trudnymi wyborami. Weronika utrzyma ciążę? 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1643: Piotrek podczas operacji Kingi dostanie ataku. Tylko Marysia będzie mogła mu pomóc - ZDJĘCIA

Marysi i Kacprowi w "Pierwsza miłość" los znów rzuci kłody pod nogi. W trakcie przygotowań do ślubu lekarza, kobieta zajmie się projektem otworzenia oddziału psychiatrii dziecięcej, a co za tym idzie, będzie miała na głowie Michała i Izabelę. Nieoczekiwanie znów zbliży się z Wenerskim (Przemysław Sadowski), który pomoże jej w dość trudnej sytuacji. Wygląda więc na to, że w nadchodzących odcinkach "Pierwsza miłość" Marysi i Kacprowi znów nie będzie pisane być razem. Czeka ich też nagły zwrot akcji i nowe fakty co do ich znajomości.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1645: Ojciec Uli umiera! Jakubczyk zaszokuje córkę testamentem

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze