Pierwsza miłość, odcinek 3385: Edward to ojciec Kacpra?! Marysia nie pozbiera się po tych wynikach badań - ZDJĘCIA

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3385: Edward to ojciec Kacpra?! Marysia nie pozbiera się po tych wynikach badań - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość, odcinek 3385: Edward to ojciec Kacpra?! Marysia nie pozbiera się po tych wynikach badań - ZDJĘCIA

2022-03-06 17:08

Edward (Marek Siudym) pojawił się w "Pierwsza miłość" jako biologiczny ojciec Marysi (Aneta Zając), co wywołało wielkie zamieszanie i zmieniło życie kobiety na zawsze. W 3385 odcinku "Pierwsza miłość" na jaw zaczną wychodzić nowe fakty z życia seniora. Uda się na badania do Kacpra (Damian Kulec), który ma się żenić z Weroniką (Dominika Kryszczyńska), ale wciąż myślami jest przy Marysi. Edward zacznie wypytywać młodego lekarza o życie prywatne i zechce zrobić badania. W przeszłości miał sporo wspólnego z Izabelą (Olga Bończyk), czy to możliwe, że senior jest też ojcem Kacpra? Zobacz ZDJĘCIA z tych scen.

"Pierwsza miłość" odcinek 3385 - poniedziałek, 14.03.2022, o godz. 18 w Polsacie

Nadchodzące odcinki "Pierwsza miłość" wstrząsną losami Marysi i Kacpra. Młody lekarz długo walczył o względy Domańskiej, ale ona zrozumiała swoje uczucia dopiero wtedy, kiedy było już właściwie za późno. Kacper ma wkrótce ożenić się z Weroniką, a matka Izabela nie wyobraża sobie, że miałoby być inaczej. W 3385 odcinku "Pierwsza miłość" w gabinecie mężczyzny zjawi się Edward, a wiadomo już, że senior lubi namieszać i ma bujną przeszłość. Dużo łączyło go z Izabelą, ale ona nie chce wracać do przeszłości.

W 3385 odcinku "Pierwsza miłość" Marysia będzie zajęta sprawami We-Med, a pod nieobecność Grażyny (Grażyna Wolszczak) pomoże jej Wenerski (Przemysław Sadowski). Izabela nie będzie zachwycona, że Domańskiej udaje się odnosić sukcesy i znów spróbuje skompromitować kobitę w oczach udziałowców. Za co tak naprawdę matka Kacpra tak bardzo nie cierpi Marysi i po co tak nalega na ślub syna z piękną Weroniką?

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1643: Paweł pożałuje małżeństwa z Franką! Miesiąc po ślubie pokaże, do czego jest zdolna

W 3385 odcinku "Pierwsza miłość" Edward pojawi się w gabinecie Kacpra i spróbuje podejść lekarza. Stawi się na kontroli, ale zdrowie nie będzie go wielce interesować. Zacznie wypytywać Kacpra o życie prywatne i przeszłość. Lekarz w 3385 odcinku "Pierwsza miłość" zdziwi się, że Edward nagle tak bardzo zainteresował się jego losem. 

Jak się może wkrótce okazać, Marysię i Kacpra łączy więcej, niż ktokolwiek się spodziewa. Marysia w "Pierwsza miłość" często doświadcza bardzo dziwnych zwrotów akcji w swoim życiu i wygląda na to, że tak może być i tym razem. Chociaż ona i Kacper nie są parą, mają za sobą wiele romantycznych epizodów, a lekarz nie przestaje o niej myśleć. Co w sytuacji, kiedy wyjdzie na jaw, że są przyrodnim rodzeństwem? Jeśli Marysia odkryłaby takie wyniki badań, jej świat z pewnością stanie na głowie. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1647: To Rogowski odbierze poród Patrycji w leśniczówce! Syn Łukasza dostanie imię po dziadkach - ZDJĘCIA

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze