Przyjaciółki 19, odcinek 220: Zuza dowie się kto jest jej prawdziwym ojcem! Stefa od lat ją okłamywała - ZDJĘCIA

i

Autor: Polsat Przyjaciółki 19, odcinek 220: Zuza dowie się kto jest jej prawdziwym ojcem! Stefa od lat ją okłamywała - ZDJĘCIA

Przyjaciółki 19, odcinek 220: Zuza pozna prawdziwego ojca! Stefa przez lata ją okłamywała - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2022-03-10 20:29

W 220 odcinku serialu "Przyjaciółki" do życia Zuzy (Anita Sokołowska) wkroczy jej biologiczny ojciec, a na jaw zaczną wychodzić przykre tajemnice z przeszłości Stefy (Dorota Kolak). Do tej pory nie było wiadomo ani kim jest ojciec Zuzy, ani też co się z nim stało i dlaczego Stefa wychowywała córkę sama. Niespodziewanie w 220 odcinku "Przyjaciółek" Markiewicz odwiedzi mężczyzna, który przedstawi się jako Hubert (Tomasz Dedek) i wyjawi, że jest jego córką. Reakcja Zuzy będzie natychmiastowa! Zażąda od Stefy wyjaśnień i całej prawdy o ojcu. Poznajcie szczegóły i zobaczcie ZWIASTUN "Przyjaciółek"!

"Przyjaciółki" 19, odcinek 220 (odc. 2) - czwartek, 10.03.2022, o godz. 21.05 w Polsacie

Życiem Zuzy w 220 odcinku "Przyjaciółek" 19 wstrząśnie biologiczny ojciec, którego nigdy nie poznała! I to w momencie kiedy między nią i Błażejem (Mateusz Damięcki) będzie się układało wręcz idealnie. Zamieszkają razem w domu Zuzy, stworzą dla swoich synów: Grzesia (Gabriel Pakieser), Krzysia (Aleksander Sułek) i Kuby (Vincent Przybylski) stabilną rodzinę. W pracy też Zuza osiągnie upragniony awans, bo zajmie stanowisko dyrektora. Choć trudno będzie jej pogodzić karierę ze związkiem i wychowywaniem dzieci, to wsparcie Błażeja okaże się bezcenne. Wszystko zawali się kiedy w 220 odcinku "Przyjaciółek" zjawi się tajemniczy Hubert, podając się za ojca Zuzy!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1648: Franka po trzecim ataku obleśnego ojca Jaśka powie Pawłowi co jej zrobił Igor! - WIDEO, ZDJĘCIA

W jednej chwili Zuza w 220 odcinku "Przyjaciółek" poczuje jakby cały świat walił jej się na głowę, a w miarę poukładane życie rozpadło się jak domek z kart. Wizyta Huberta wstrząśnie nią do tego stopnia, że wyrzuci go ze swojego domu. Nie będzie chciała słuchać żadnych wyjaśnień, nie będą ją interesowały żadne tłumaczenia, dowody na to, że mówi prawdę. Wstrząśnięta jego słowami Zuza w 220 odcinku "Przyjaciółek" natychmiast skontaktuje się ze Stefą, żeby matka potwierdziła wersję Huberta lub jej zaprzeczyła.

Przyjaciółki odcinek 220 ZWIASTUN. Zuza pozna prawdziwego ojca. Teściowa odwróci się od Patrycji

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1647: Patrycja i Łukasz znów razem po porodzie! Połączy ich syn - ZDJĘCIA

Dopiero w 220 odcinku "Przyjaciółek" Stefa wróci pamięcią do wydarzeń sprzed blisko 40-stu lat, o których nigdy nie mówiła córce. Nigdy też nie opowiadała jej o ojcu, o tym dlaczego je zostawił i nie wychowywali razem Zuzy. Dla Markiewicz będą kolejnym wstrząsem słowa Stefy, że Hubert może być jej ojcem, bo przed laty mieli romans. Zuza nie zdoła tego zaakceptować, pogodzić się z myślą, że matka tak długo nie powiedziała jej prawdy o ojcu. Będzie wściekła, a swoją złość wyładuje na bliskich osobach. Czy Hubert naprawdę będzie ojcem Zuzy? To się okaże w 19 sezonie "Przyjaciółek"!

Przyjaciółki 19 sezon ZWIASTUN. Inga weźmie ślub z Konradem?! Patrycja wróci do Wiktora
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze