Przyjaciółki 19, odcinek 220: Hania w ciąży ze Stasiem? Inga usłyszy od córki o wpadce! - ZWIASTUN

i

Autor: Polsat Przyjaciółki 19, odcinek 220: Hania w ciąży ze Stasiem? Inga usłyszy od córki o wpadce! - ZWIASTUN

Przyjaciółki 19, odcinek 220: Hania w ciąży ze Stasiem? Inga usłyszy od córki o wpadce! - ZWIASTUN

2022-03-10 20:30

Nowy 19 sezon serialu "Przyjaciółki" będzie dla Ingi (Małgorzata Socha) wstrząsający i przełomowy. Nie tylko dlatego, że coraz bardziej przekona się do Konrada (Paweł Ławrynowicz), który zawróci jej w głowie, ale przede wszystkim chodzi o jej córkę Hanię (Alicja Wieniawa-Narkiewicz). W 220 odcinku serialu "Przyjaciółki" Inga wpadnie w panikę i zacznie obsesyjnie zastanawiać się, czy zostanie babcią! Hanię dopadną bowiem mdłości. Dopiero teraz okaże się, jaki wynik testu ciążowego zobaczyła nastolatka, która związała się ze Stasiem Strzeleckim (Antoni Borowski). Córka Ingi powie jej o wpadce! Zobaczcie ZWIASTUN 220 odcinka "Przyjaciółek".

"Przyjaciółki" 19 sezon, odcinek 220 (odc. 2) - czwartek, 10.03.2022, o godz. 21.05 w Polsacie

W 220 odcinku serialu "Przyjaciółki" Inga zacznie podejrzewać, że wkrótce zostanie babcią! Na pewno nie jest gotowa na tę rolę, więc tym bardziej wpadnie w panikę. Hania całkiem niedawno umawiała się ze sporo starszym Maćkiem (Rafał Szatan), co spotkało się z dużym niezadowoleniem Andrzeja (Adam Adamonis). Kiedy on i Inga w miarę przywykli do związku Hani, romans się skończył, a w poprzednim sezonie serialu "Przyjaciółki" Hania związała się ze Stasiem.

To właśnie w jego obecności w finale 18 serii wykonała test ciążowy. Syn Pawła (Bartłomiej Kasprzykowski) i Anki (Magdalena Stużyńska) aż drżał z niepokoju, jaki wynik testu pokaże mu dziewczyna. Widzowie nadal nie wiedzą, czy nastolatka będzie w ciąży, a jeżeli tak, to który z mężczyzn okaże się ojcem.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1648: Franka po trzecim ataku obleśnego ojca Jaśka powie Pawłowi co jej zrobił Igor! - WIDEO, ZDJĘCIA

Przyjaciółki odcinek 220 ZWIASTUN. Zuza pozna prawdziwego ojca. Teściowa odwróci się od Patrycji

W 220 odcinku "Przyjaciółek" Inga nie będzie mogła uwierzyć, że może zostać babcią. Zacznie szukać potwierdzenia na to, że córka jest w ciąży. Oznaczałoby to, że jej całe życie by się zmieniło, a Inga musiałaby pomóc wychować wnuka. Rozpocznie więc ze starszą córką rozmowę o niepokojących ją objawach. Kiedy Hanię dopadną mdłości i bóle brzucha, Inga przerazi się, że nie są one wywołane zatruciem, ale ciążą. Postanawia podjąć z nią ten temat... - Już cię nie mdli? - upewni się Inga.

- Nie, jest ok. A są jeszcze ogórki kiszone? - zapyta Hania, co wzbudzi jeszcze większą czujność Ingi. - Masz ochotę na kwaśne?

- Nie, mam ochotę na kanapkę.

- Jest imbir, też pomaga na mdłości...

- Nie jestem w ciąży mamo!

- Jesteś pewna?

- Jestem pewna, bo prawie dostałam się na medycynę.

- Właśnie prawie...

- O co ci chodzi?- Martwię się o ciebie. Byłoby to teraz bardzo głupie, gdybyś zakopała się w pieluchy...

Wynik testu ciążowego nie jest jeszcze znany, ale wkrótce widzowie "Przyjaciółek" poznają prawdę. Zarówno Hania jak i Staś nie wydają się być gotowi na rodzicielstwo. Inga w 220 odcinku serialu "Przyjaciółki" znajdzie się w o tyle trudnej sytuacji, że sama nie ma uporządkowanego życia prywatnego. Jej relacje z Konradem będą ewoluować i trudno powiedzieć, czy zakończą się happy endem. Czy Hania ukryje ciążę przed matką? To się okaże niebawem!

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2585: Gabrysia zobaczy rozebraną kochankę Józka w ich mieszkaniu! Zniszczy piękny związek? - ZDJĘCIA

W 220 odcinku serialu "Przyjaciółki" także Anka i Paweł przeżyją wstrząs, bo matka mężczyzny oznajmi, że zostanie u nich na dłużej. Ich rodzina się powiększy i nawet nie pomyślą, że Staś zafunduje im taką "niespodziankę" w postaci kolejnego wnuka. To, czy Hania faktycznie zobaczy pozytywny wynik testu ciążowego, rzutuje na całe życie Ingi, Strzeleckich i przede wszystkim młodych. Może się też okazać, że ojcem dziecka Hani mógłby być Maciek. Te wszystkie niewiadome rozwikłają się w nadchodzących odcinkach najnowszego sezonu "Przyjaciółki".

Przyjaciółki 19 sezon ZWIASTUN. Inga weźmie ślub z Konradem?! Patrycja wróci do Wiktora
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze