Przyjaciółki 19, odcinek 219: Rodzina Anki i Pawła się powiększy! Będą musieli zmienić całe życie - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram/ Przyjaciółki Przyjaciółki 19, odcinek 219: Rodzina Anki i Pawła się powiększy! Będą musieli zmienić całe życie - ZDJĘCIA

Przyjaciółki 19, odcinek 219: Rodzina Anki i Pawła się powiększy! Będą musieli zmienić całe życie - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2022-03-03 20:25

W 219 odcinku serialu "Przyjaciółki" 19 Anka (Magdalena Stużyńska) i Paweł (Bartek Kasprzykowski) staną w obliczu problemów, które zwalą się im na głowę w chwili kiedy Strzeleccy znów będą się dogadywali, naprawią małżeńskie relacje. Jak grom z jasnego nieba spadnie na nich wiadomość, że ich rodzina się powiększy, że ich dom znów się zapełni, zrobi się tłoczno i głośno! Do życia Anki i Pawła w 219 odcinku "Przyjaciółek" wkroczy jego matka Maria (Ewa Kasprzyk) ze swoim młodszym narzeczonym Gabrielem (Bartosz Waga), którzy wprowadzą się bez zapowiedzi! Ale na tym nie koniec rewelacji. Zobaczcie ZWIASTUN 19 sezonu "Przyjaciółek".

"Przyjaciółki" 19 sezon, odcinek 219 (odc. 1) - czwartek, 3.03.2022, o godz. 21.05 w Polsacie

Nowy 19 sezon "Przyjaciółek" w 219 odcinku rozpocznie się od trzęsienia ziemi w życiu Anki i Pawła. Po dramatycznych przejściach związanych z uzależnieniem Pawła od pracy, jego pogarszającym się stanem zdrowia, małżeńskim kryzysem między Strzeleckimi znów będzie dobrze. Docenią to co mają, spokój jaki zapanował w ich domu, choć brakuje w nim ich najstarszej córki Julki (Nicole Bogdanowicz), a dorastający Staś (Antoni Borowski) coraz bardziej zaangażuje się w związek z Hanią (Alicja Wieniawa Narkiewicz) i przestanie przysparzać rodzicom problemów. Ale to tylko pozory!

Nie przegap: Przyjaciółki 19 sezon, odcinek 219: Inga weźmie ślub z Konradem? Włoży już suknię ślubną i wpadnie w panikę - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

Niespodziewanie w 219 odcinku "Przyjaciółek" wszystko się zawali, a Anka i Paweł staną w obliczu sytuacji, której nie wyśnili nawet w najgorszych koszmarach. Bez uprzedzenia zjawi się u nich matka Pawła, Maria ze swoim narzeczonym Gabrielem i oświadczy zaskoczonym Strzeleckim, że się do nich wprowadza. Okaże się, że Maria straciła wszystko, cały majątek i zwyczajnie nie będzie miała gdzie się podziać. Niestety Ance i Pawłowi nie pozostanie nic innego jak przyjąć ją pod swój dach. A z tego wynikną dodatkowe kłopoty!

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1647: Patrycja i Łukasz znów razem po porodzie! Połączy ich syn - ZDJĘCIA

W 219 odcinku "Przyjaciółek" Maria przekaże synowi i synowej, że pewien oszust okradł ją ze wszystkiego. Kiedyś bajecznie bogata Strzelecka, która nie raz uprzykrzała Ance życie, teraz będzie potrzebowała jej pomocy. Co prawda od kilku lat relacje Anki z teściową znacznie się poprawiły, Maria doceniła fakt, że synowa zawsze stała po stronie Pawła, nawet jak ją zdradzał i kręcił coś na boku, ale od chwili przeprowadzki będzie już tylko gorzej. Radość Marii w 219 odcinku "Przyjaciółek" z faktu, że zamiesza z rodziną nie udzieli się Strzeleckim, którzy będą musieli przez to zmienić całe swoje życie. A najgorsze będzie miało dopiero nadejść.

Przyjaciółki 19 sezon ZWIASTUN. Inga weźmie ślub z Konradem?! Patrycja wróci do Wiktora
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze