Przyjaciółki 18 sezon. Patrycja w niebezpieczeństwie! Na własne życzenie przeżyje kolejną traumę

2021-07-18 13:21
Przyjaciółki 18 sezon. Patrycja w niebezpieczeństwie! Na własne życzenie przeżyje kolejną traumę
Autor: Ipla Przyjaciółki 18 sezon. Patrycja w niebezpieczeństwie! Na własne życzenie przeżyje kolejną traumę

Patrycja (Joanna Liszowska) z serialu "Przyjaciółki" nie miała ostatnio szczęścia, a zapowiada się, że będzie jeszcze gorzej. Po fatalnym związku z Arturem (Paweł Małaszyński) przyjdzie czas na kolejny fatalny wybór. Wiadomo już, że brutalny i niebezpieczny Wiktor (Paweł Deląg) wraca do serialu "Przyjaciółki" i znów wkroczy do życia Kochan. Chociaż znęcał się nad nią psychicznie i fizycznie, zapowie wielką zmianę. Wszystko wskazuje na to, że Patrycja na własne życzenie wpakuje się w traumę na całe życie.

Patrycja w 18 sezonie "Przyjaciółki" nie będzie sobą

Serial "Przyjaciółki" to nie tylko opowieść o pięknej przyjaźni. Patrycja, Inga (Małgorzata Socha), Zuza (Anita Sokołowska) i Anka (Magdalena Stużyńska) przeżywają również osobiste dramaty. I taki też dopadnie Patrycję w 18 sezonie serialu "Przyjaciółki" na jesień. Kochan niczego nie nauczyła się po poprzednich relacjach. Znów popełni kolosalny błąd.

Na profilu serialu "Przyjaciółki" pojawiają się relacje z Wiktorem, który niedługo znów zawita do życia Kochan. Niebezpieczny mężczyzna zadeklaruje zmianę. Już niejednokrotnie nabierał Patrycję, że jest innym człowiekiem i potrafi nad sobą zapanować. Prawda jednak była taka, że znęcał się nad nią psychicznie i fizycznie.  

Przeczytaj: 19-letnia Ala z M jak miłość żyje w luksusach. Alicja Ostolska chwali się wystawnym życiem i eleganckim domem - ZDJĘCIA

Przyjaciółki 18 sezon. Anka znajdzie sobie młodszego faceta! Nieźle załatwi Pawła

Wiktor z "Przyjaciółek" nigdy nie był słowny. Patrycja przeżyła przez niego prawdziwą traumę. Potrafił odciąć ją od konta bankowego, a kobieta musiała prosić się go o pieniądze. Szantażował ją w kwestii dzieci i nie tylko. Anka, Zuza i Inga próbowały przetłumaczyć jej do rozsądku, ale kobieta była kompletnie zaślepiona. W ich życiu dodatkowo mieszała Wiki (Roma Gąsiorowska), z którą Wiktor miał rzekomo dziecko. Jeleński nie wytrzymał i zniknął w nie do końca jasnych okolicznościach. 

Przeczytaj: Na Wspólnej, odcinek 3272: Śmierć Michała z rąk psychopatki Klaudii udającej Kingę?! Iga ruszy na ratunek - ZDJĘCIA

Pewnym jest, że Wiktor wraca do serialu "Przyjaciółki". Joanna Liszowska pochwaliła się zdjęciem, na którym cała rozpromieniona biegnie z mężczyzną za rękę. Oznacza to, że Artur, który będzie nadal obecny w serialu "Przyjaciółki" nie zrobi już na Patrycji wrażenia. Zajmie się niebezpiecznym Wiktorem i prawdopodobnie wpakuje się w kolejny koszmar i traumę. Mocno wątpliwym jest, że mężczyzna zmienił się z kobiecego boksera w księcia z bajki. Wygląda na to, że Kochan znów na własne życzenie będzie miała poważne kłopoty. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze