Przyjaciółki 18 sezon. Patrycja w niebezpieczeństwie! Na własne życzenie przeżyje kolejną traumę

i

Autor: Ipla Przyjaciółki 18 sezon. Patrycja w niebezpieczeństwie! Na własne życzenie przeżyje kolejną traumę

Przyjaciółki 18 sezon. Patrycja w niebezpieczeństwie! Na własne życzenie przeżyje kolejną traumę

2021-07-18 13:21

Patrycja (Joanna Liszowska) z serialu "Przyjaciółki" nie miała ostatnio szczęścia, a zapowiada się, że będzie jeszcze gorzej. Po fatalnym związku z Arturem (Paweł Małaszyński) przyjdzie czas na kolejny fatalny wybór. Wiadomo już, że brutalny i niebezpieczny Wiktor (Paweł Deląg) wraca do serialu "Przyjaciółki" i znów wkroczy do życia Kochan. Chociaż znęcał się nad nią psychicznie i fizycznie, zapowie wielką zmianę. Wszystko wskazuje na to, że Patrycja na własne życzenie wpakuje się w traumę na całe życie.

Patrycja w 18 sezonie "Przyjaciółki" nie będzie sobą

Serial "Przyjaciółki" to nie tylko opowieść o pięknej przyjaźni. Patrycja, Inga (Małgorzata Socha), Zuza (Anita Sokołowska) i Anka (Magdalena Stużyńska) przeżywają również osobiste dramaty. I taki też dopadnie Patrycję w 18 sezonie serialu "Przyjaciółki" na jesień. Kochan niczego nie nauczyła się po poprzednich relacjach. Znów popełni kolosalny błąd.

Na profilu serialu "Przyjaciółki" pojawiają się relacje z Wiktorem, który niedługo znów zawita do życia Kochan. Niebezpieczny mężczyzna zadeklaruje zmianę. Już niejednokrotnie nabierał Patrycję, że jest innym człowiekiem i potrafi nad sobą zapanować. Prawda jednak była taka, że znęcał się nad nią psychicznie i fizycznie.  

Przeczytaj: 19-letnia Ala z M jak miłość żyje w luksusach. Alicja Ostolska chwali się wystawnym życiem i eleganckim domem - ZDJĘCIA

Przyjaciółki 18 sezon. Anka znajdzie sobie młodszego faceta! Nieźle załatwi Pawła

Wiktor z "Przyjaciółek" nigdy nie był słowny. Patrycja przeżyła przez niego prawdziwą traumę. Potrafił odciąć ją od konta bankowego, a kobieta musiała prosić się go o pieniądze. Szantażował ją w kwestii dzieci i nie tylko. Anka, Zuza i Inga próbowały przetłumaczyć jej do rozsądku, ale kobieta była kompletnie zaślepiona. W ich życiu dodatkowo mieszała Wiki (Roma Gąsiorowska), z którą Wiktor miał rzekomo dziecko. Jeleński nie wytrzymał i zniknął w nie do końca jasnych okolicznościach. 

Przeczytaj: Na Wspólnej, odcinek 3272: Śmierć Michała z rąk psychopatki Klaudii udającej Kingę?! Iga ruszy na ratunek - ZDJĘCIA

Pewnym jest, że Wiktor wraca do serialu "Przyjaciółki". Joanna Liszowska pochwaliła się zdjęciem, na którym cała rozpromieniona biegnie z mężczyzną za rękę. Oznacza to, że Artur, który będzie nadal obecny w serialu "Przyjaciółki" nie zrobi już na Patrycji wrażenia. Zajmie się niebezpiecznym Wiktorem i prawdopodobnie wpakuje się w kolejny koszmar i traumę. Mocno wątpliwym jest, że mężczyzna zmienił się z kobiecego boksera w księcia z bajki. Wygląda na to, że Kochan znów na własne życzenie będzie miała poważne kłopoty. 

Najnowsze