Przyjaciółki 18 odc. 210. Sternik (Zbigniew Stryj), Wiktor (Paweł Deląg)

i

Autor: Polsat Przyjaciółki 18 odc. 210. Sternik (Zbigniew Stryj), Wiktor (Paweł Deląg)

Przyjaciółki 18 sezon, odcinek 210 - opis, streszczenie: Artur w krytycznym stanie! Zaskakujący powrót Wiktora - ZDJĘCIA

2021-09-23 13:28

"Przyjaciółki" 18 sezon odcinek 210 w czwartek, 23.09.2021, o godz. 21.05 w telewizji Polsat. Przyjaciółki 18, odcinek 210 streszczenie -W wyniku bójki w restauracji Artur (Paweł Małaszyński) stracił przytomność i trafił do szpitala. Mimo interwencji lekarzy, mężczyzna nie odzyskuje świadomości. Patrycja (Joanna Liszowska) nie może dowiedzieć się niczego więcej o jego stanie zdrowia, ponieważ nie jest do tego upoważniona. Kobieta zdaje sobie sprawę, że nie zna nikogo z rodziny Artura. Ponieważ Artur był klientem Anki (Magdalena Stużyńska), również ona czuje się odpowiedzialna za jego zdrowie.

Zuza (Anita Sokołowska) jest zdezorientowana propozycjami żony Błażeja (Izabela Zwierzyńska). Kobieta ewidentnie chciałaby się z nią zaprzyjaźnić. Błażej (Mateusz Damięcki) zapewnia Zuzę, że jego małżeństwo już nie istnieje. Hania (Alicja Wieniawa-Narkiewicz) przedstawia rodzicom swoje plany na przyszłość, chce wyjechać do Ameryki, a jej chłopak Maciek (Rafał Szatan) bardzo ją w tym wspiera. Inga jest zaniepokojona tym, że Maciek ma na jej córkę tak ogromny wpływ.

W 210 odcinku "Przyjaciółek" po długiej przerwie pojawi się Wiktor (Paweł Deląg), a jego powrót będzie miał związek z wypadkiem Artura…

Przyjaciółki 18 odc. 210. Wiktor (Paweł Deląg)

i

Autor: Polsat Przyjaciółki 18 odc. 210. Wiktor (Paweł Deląg)
Przyjaciółki 18 odc. 210. Inga (Małgorzata Socha), Andrzej (Adam Adamonis), Hania (Alicja Wieniawa-Narkiewicz)

i

Autor: Polsat Przyjaciółki 18 odc. 210. Inga (Małgorzata Socha), Andrzej (Adam Adamonis), Hania (Alicja Wieniawa-Narkiewicz)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze