Przyjaciółki 18 odc. 208. Inga (Małgorzata Socha), Sajmon (Jakub Sasak)

i

Autor: Polsat Przyjaciółki 18 odc. 208. Inga (Małgorzata Socha), Sajmon (Jakub Sasak)

Przyjaciółki 18 sezon, odcinek 208 - opis, streszczenie: Sajmon oświadcza się Indze! Dorotka wyprowadza się na Zanzibar - ZWIASTUN

2021-09-09 13:49

"Przyjaciółki" 18 sezon odcinek 208 w czwartek, 9.09.2021, o godz. 21.05 w telewizji Polsat. Przyjaciółki 18, odcinek 208 streszczenie - Dorotka (Agnieszka Sienkiewicz) postanawia dołączyć do Sławka (Kacper Kuszewski), który, początkowo na krótko, wyjechał na Zanzibar. Bez konsultacji z Ingą (Małgorzata Socha) wszystkie swoje udziały w nail barze sprzedaje Robertowi (Krzysztof Wieszczek). Inga jest zdezorientowana i zła, gdy w jej miejscu pracy zaczynają się wspólne rządy Andrzeja (Adam Adamonis) i Roberta.

W życiu uczuciowym również czekają ją zaskakujące zwroty akcji! Sajmon (Jakub Sasak) robi wszystko, by udowodnić Indze, że naprawdę mu na niej zależy… Zakochany chłopak prosi ją o rękę! Jaką odpowiedź usłyszy?

Nowy przełożony Zuzy okazał się znajomy wszystkich przyjaciółek z czasów liceum. Kłopot w tym, że ani Zuza (Anita Sokołowska), ani pozostałe dziewczyny, nigdy nie darzyły go sympatią… W banku już podczas pierwszego zebrania dochodzi do ostrej wymiany zdań między Zuzą a Konradem (Paweł Ławrynowicz).

Po miesiącach milczenia i braku jakiegokolwiek kontaktu, w życiu Patrycji (Joanna Liszowska) znowu pojawia się Artur (Paweł Małaszyński). Jego restauracja odniosła wielki sukces, a on sam stał się gwiazdą popularnego programu kulinarnego. Całe miasto jest obwieszone billboardami z szarmancko uśmiechającym się byłym Patrycji.

Anka (Magdalena Stużyńska) przypomina Pawłowi (Bartek Kasprzykowski) o nadchodzącej rocznicy ich ślubu. Chciałaby z tej okazji wyprawić przyjęcie, jednak mąż nie podziela jej entuzjazmu i szybko ucina ten temat. Dla niego najważniejsza jest teraz praca.

Przyjaciółki 18 odc. 208. Inga (Małgorzata Socha), Zuza (Anita Sokołowska), Anka (Magdalena Stużyńska), Patrycja (Joanna Liszowska), Dorota (Agnieszka Sienkiewicz))

i

Autor: Polsat Przyjaciółki 18 odc. 208. Inga (Małgorzata Socha), Zuza (Anita Sokołowska), Anka (Magdalena Stużyńska), Patrycja (Joanna Liszowska), Dorota (Agnieszka Sienkiewicz))
Przyjaciółki 18 odc. 209: Artur (Paweł Małaszyński), Patrycja (Joanna Liszowska)

i

Autor: Polsat Przyjaciółki 18 odc. 209: Artur (Paweł Małaszyński), Patrycja (Joanna Liszowska)
Przyjaciółki 18 odc. 208. Konrad (Paweł Ławrynowicz), Zuza (Anita Sokołowska)

i

Autor: Polsat Przyjaciółki 18 odc. 208. Konrad (Paweł Ławrynowicz), Zuza (Anita Sokołowska)
Przyjaciółki, odcinek 208 ZWIASTUN. Uparte starania Sajmona o Ingę. Nagły powrót Artura. Spotkanie po latach z Konradem!
Najnowsze