Przyjaciółki 18 odc. 212. Zuza (Anita Sokołowska), Błażej (Mateusz Damięcki), Krzyś (Aleksander Sułek), Kuba (Vincent Przybylski)

i

Autor: Polsat Przyjaciółki 18 odc. 212. Zuza (Anita Sokołowska), Błażej (Mateusz Damięcki), Krzyś (Aleksander Sułek), Kuba (Vincent Przybylski)

Przyjaciółki 18, odcinek 212 - opis, streszczenie: Zuza chce dać szansę Błażejowi - ZDJĘCIA

2021-10-07 10:07

"Przyjaciółki" 18 sezon odcinek 212 w czwartek, 7.10.2021, o godz. 21.05 w telewizji Polsat. Przyjaciółki 18, odcinek 212 streszczenie - Patrycja próbuje ukryć przed wszystkimi swoje spotkanie z Wiktorem. Nie mówi też nikomu, że mężczyzna wrócił do Warszawy. Zuza dowiaduje się od Renaty jak rozpadło się jej małżeństwo z Błażejem. Chce dać mężczyźnie jeszcze jedną szansę.

Patrycja (Joanna Liszowska) nie chce, by ktokolwiek dowiedział się o powrocie Wiktora (Paweł Deląg) do Warszawy i ich spotkaniu. Zdaje sobie sprawę, że musi poradzić sobie z tym sama. Wiktor wysyła jej kwiaty i zapewnia, że przeszedł terapię i się zmienił. Uważa, że mogliby znowu być razem. Natomiast Zuza (Anita Sokołowska) poznaje szczegóły dotyczące związku Renaty (Izabela Zwierzyńska) i Błażeja (Mateusz Damięcki). Zaczyna rozumieć, że w tej sytuacji może pozwolić, by ojciec Kuby zbliżył się do niej. Anka (Magdalena Stużyńska) czuje, że traci kontakt z Pawłem (Bartek Kasprzykowski). Mężczyzny poza pracą nie interesuje kompletnie nic. Inga (Małgorzata Socha) bezskutecznie próbuje skontaktować się z ojcem, który mieszka i żyje w Stanach Zjednoczonych. Zaczyna się poważnie martwić czy u niego wszystko w porządku. Niespodziewanie, przez komunikator, kontaktuje się z nią asystentka Jerzego… Jaką wiadomość przekaże jej o ojcu?

Przyjaciółki 18, odcinek 212: Wyda się czego Wiktor chce od Patrycji. Wmówi jej, że już się zmienił
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze