Przyjaciółki 18, odcinek 212 - opis, streszczenie: Zuza chce dać szansę Błażejowi - ZDJĘCIA

2021-10-07 10:07
Przyjaciółki 18 odc. 212. Zuza (Anita Sokołowska), Błażej (Mateusz Damięcki), Krzyś (Aleksander Sułek), Kuba (Vincent Przybylski)
Autor: Polsat Przyjaciółki 18 odc. 212. Zuza (Anita Sokołowska), Błażej (Mateusz Damięcki), Krzyś (Aleksander Sułek), Kuba (Vincent Przybylski)

"Przyjaciółki" 18 sezon odcinek 212 w czwartek, 7.10.2021, o godz. 21.05 w telewizji Polsat. Przyjaciółki 18, odcinek 212 streszczenie - Patrycja próbuje ukryć przed wszystkimi swoje spotkanie z Wiktorem. Nie mówi też nikomu, że mężczyzna wrócił do Warszawy. Zuza dowiaduje się od Renaty jak rozpadło się jej małżeństwo z Błażejem. Chce dać mężczyźnie jeszcze jedną szansę.

Patrycja (Joanna Liszowska) nie chce, by ktokolwiek dowiedział się o powrocie Wiktora (Paweł Deląg) do Warszawy i ich spotkaniu. Zdaje sobie sprawę, że musi poradzić sobie z tym sama. Wiktor wysyła jej kwiaty i zapewnia, że przeszedł terapię i się zmienił. Uważa, że mogliby znowu być razem. Natomiast Zuza (Anita Sokołowska) poznaje szczegóły dotyczące związku Renaty (Izabela Zwierzyńska) i Błażeja (Mateusz Damięcki). Zaczyna rozumieć, że w tej sytuacji może pozwolić, by ojciec Kuby zbliżył się do niej. Anka (Magdalena Stużyńska) czuje, że traci kontakt z Pawłem (Bartek Kasprzykowski). Mężczyzny poza pracą nie interesuje kompletnie nic. Inga (Małgorzata Socha) bezskutecznie próbuje skontaktować się z ojcem, który mieszka i żyje w Stanach Zjednoczonych. Zaczyna się poważnie martwić czy u niego wszystko w porządku. Niespodziewanie, przez komunikator, kontaktuje się z nią asystentka Jerzego… Jaką wiadomość przekaże jej o ojcu?

Przyjaciółki 18, odcinek 212: Wyda się czego Wiktor chce od Patrycji. Wmówi jej, że już się zmienił
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze