Przyjaciółki 18 odc. 211. Wiktor (Paweł Deląg), Patrycja (Joanna Liszowska)

i

Autor: Polsat Przyjaciółki 18 odc. 211. Wiktor (Paweł Deląg), Patrycja (Joanna Liszowska)

Przyjaciółki 18, odcinek 211 - opis, streszczenie: Przerażające spotkanie Patrycji i Wiktora - ZDJĘCIA

2021-09-30 15:25

"Przyjaciółki" 18 sezon odcinek 211 w czwartek, 230.09.2021, o godz. 21.05 w telewizji Polsat. Przyjaciółki 18, odcinek 211 streszczenie -Zuza (Anita Sokołowska), za uratowanie banku przed ryzykowną transakcją, otrzymuje premię od Konrada (Paweł Ławrynowicz). Zamiast cieszyć się z dodatkowych pieniędzy, robi przełożonemu awanturę. Patrycja (Joanna Liszowska) odwiedza Artura w szpitalu. Po wyjściu niespodziewanie wpada na Wiktora (Paweł Deląg). Zarówno ona, jak i Wiktor są w ogromnym szoku...

Spotkanie Patrycji i Wiktora przebiega w nerwowej atmosferze. Kochan nie ma pojęcia, że były mąż jest adwokatem chłopaka, który uderzył Artura w restauracji. - Co się stało, dlaczego jesteś w szpitalu? – pyta Wiktor po chwili milczenia .- To nie jest Twoja sprawa – odpowiada kobieta. - Patrycja, jestem tak samo zaskoczony jak i Ty. Zaczekaj, ja i tak miałem zamiar się spotkać z Tobą...

- No to na szczęście mamy to już z głowy - rzuca na pożegnanie Patrycja. Paweł (Bartek Kasprzykowski) jest zazdrosny o Ankę (Magdalena Stużyńska), niepokoi go zaangażowanie żony w sprawy Artura (Paweł Małaszyński). Na dodatek do kancelarii przychodzi tancerz, który ostatnio poprosił na ulicy Ankę do tańca. Pawłowi bardzo nie podoba się ta sytuacja. Zarzuca żonie, że wszyscy się od niego odwrócili. Nawet ona.

Tymczasem do Zuzy zgłasza się żona Błażeja (Mateusz Damięcki). Renata (Izabela Zwierzyńska) opowiada jej niestworzone historie o problemach finansowych Błażeja, o tym jak jego długi wpływają na jej życie. Markiewicz nie wie co o tym myśleć.

Przyjaciółki 18 odc. 211. Wiktor (Paweł Deląg), Patrycja (Joanna Liszowska)

i

Autor: Polsat Przyjaciółki 18 odc. 211. Wiktor (Paweł Deląg), Patrycja (Joanna Liszowska)
Przyjaciółki 18 odc. 211. Artur (Paweł Małaszyński), Patrycja (Joanna Liszowska)

i

Autor: Polsat Przyjaciółki 18 odc. 211. Artur (Paweł Małaszyński), Patrycja (Joanna Liszowska)
Przyjaciółki 18 odc. 211. Zuza (Anita Sokołowska), Błażej (Mateusz Damięcki), Renata (Izabela Zwierzyńska)

i

Autor: Polsat Przyjaciółki 18 odc. 211. Zuza (Anita Sokołowska), Błażej (Mateusz Damięcki), Renata (Izabela Zwierzyńska)
Przyjaciółki 18 odc. 211. Błażej (Mateusz Damięcki), Renata (Izabela Zwierzyńska)

i

Autor: Polsat Przyjaciółki 18 odc. 211. Błażej (Mateusz Damięcki), Renata (Izabela Zwierzyńska)
Najnowsze