Przyjaciółki 18, odcinek 210: Wiktor zamieszany w wypadek Artura! Patrycja pożałuje ich rozstania - ZDJĘCIA

i

Autor: Polsat Przyjaciółki 18, odcinek 210: Wiktor zamieszany w wypadek Artura! Patrycja pożałuje ich rozstania - ZDJĘCIA

Przyjaciółki 18, odcinek 210: Wiktor zamieszany w wypadek Artura! Patrycja pożałuje ich rozstania - ZDJĘCIA

2021-09-23 21:32

W 210 odcinku "Przyjaciółki" Wiktor Jeleński (Paweł Deląg) wróci do Warszawy po długiej nieobecności. Były mąż Patrycji (Joanna Liszowska), który okazał się niezły draniem, bezwzględnym, wyrachowanym, zdolnym do tego, by skrzywdzić własną żonę w zaskakujących okolicznościach znów pojawi w pobliżu. Powrót Wiktora w 210 odcinku "Przyjaciółki" będzie związany z wypadkiem Artura (Paweł Małaszyński). Pobity były kochanek Patrycji po bójce w restauracji wciąż będzie nieprzytomny. To właśnie Wiktor zostanie adwokatem mężczyzny, który uderzył Artura. Wynajmie go wpływowy Sternik (Zbigniew Stryj), ojciec Ksawerego (Krystian Kukułka).

"Przyjaciółki" 18 sezon odcinek 210 - czwartek, 23.09.2021, o godz. 21.05 w Polsacie

Wypadek Artura w 210 odcinku "Przyjaciółki" 18 przyniesie tragiczne konsekwencje. Były Patrycji będzie leżał nieprzytomny w szpitalu, a ona nie uzyska żadnej informacji na temat jego stanu zdrowia. Bo przecież nie jest żoną, ani członkiem rodziny. Obrażenia głowy Artura okażą się na tyle poważne, że nie odzyska świadomości. Mimo interwencji lekarzy, którzy zrobią wszystko, by wreszcie się obudził. Ponieważ Artur był klientem Anki (Magdalena Stużyńska), również ona poczuje się odpowiedzialna za jego zdrowie. To co usłyszy od lekarzy zmrozi jej krew w żyłach.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1601: Dawid przed śmiercią powie Basi kim naprawdę jest! Przyzna się co zrobił byłej dziewczynie Kai - ZWIASTUN

Zobaczcie w naszej GALERII jak będzie wyglądał powrót Wiktora do serialu "Przyjaciółki" >>>

Tymczasem sprawą pobicia Artura w 210 odcinku "Przyjaciółki" zajmie się Wiktor Jeleński. To jego wynajmie bogaty i wpływowy Sternik, ojciec Ksawerego, który napadł na ukochanego Patrycji w restauracji. Aresztowany napastnik wyjdzie za poręczeniem albo kaucją, ale prokurator postawi mu poważne zarzuty. Wiktor dostanie za zadanie wyciągnięcie oprawcy Artura na wolność! Co prawda Jeleńskiego nie dopuszczą do Ksawerego, ale w 210 odcinku "Przyjaciółki" ojciec chłopaka niemal zmusi Wiktora, żeby użył wszelkich metod do wydostania syna z aresztu.

Patrycja w 210 odcinku "Przyjaciółki" zostanie wezwana na przesłuchanie w sprawie napadu na Artura. Zezna, że agresywny Ksawery popchnął Artura, który upadł uderzając głową w stolik. Teraz może do końca życia być niepełnosprawny, o ile w ogóle się obudzi ze śpiączki! Podczas kolejnego spotkania ze Sternikiem, Wiktor uprzedzi swojego klienta, że jego syn odmówił zeznań, rzucając się, odgrażając kogo to nie zna. Oprawca Artura zrobi wszystko, by pogorszyć swoją sytuację, a prokurator przedłuży areszt. Wiktor zda sobie sprawę, że ta sprawa może wpłynąć na jego plany związane z powrotem do Warszawy.

Sprawdź też: Przyjaciółki 18, odcinek 212: Zuza odkryje okrutną prawdę o Błażeju. To jego była żona naprowadzi Markiewicz

Z kolei Patrycja w 210 odcinku "Przyjaciółki" nieoczekiwanie przypomni sobie o Wiktorze. Nie będzie miał pojęcia, że to właśnie jej były mąż broni napastnika Artura, ale spędzając wieczór z przyjaciółkami wyzna, że do niedawna miała nadzieję zestarzeć się u boku Jeleńskiego. I choć Anka (Magdalena Stużyńska) bez ogródek powie, że dobrze się stało, że Wiktor zniknął z jej życia, to Patrycja zacznie tego żałować. Nieświadoma, że los znów ich ze sobą połączy.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze