Przyjaciółki 17 sezon. Rozwód, małżeński krysys i szansa na nową miłość! Duże zmiany u przyjaciółek - ZWIASTUN

2021-02-28 15:39
Nowy rozdział, nowe kłopoty
Autor: Materiały prasowe Przyjacióki

"Przyjaciółki" wracają z nowym 17 sezonie! Po ostatnich życiowych turbulencjach Patrycja (Joanna Liszowska), Inga (Małgorzata Socha), Zuza (Anita Sokołowska) i Anka (Magdalena Stużyńska) gotowe są na nowy etap w życiu. Co przyniesie im przyszłość?

"Przyjaciółki" 17 sezon nowe odcinki od czwartku, 4.03.2021, o godz. 21.05 w Polsacie

Nowe odcinki "Przyjaciółek" przyniosą w życiu serialowych przyjaciółek kolejne zmiany. W przypadki Ingi (Małgorzata Socha) mogą być one większe, niż się spodziewa. Jej związek z Maksem (Mateusz Janicki) to już przeszłość. Kobieta próbuje stanąć na nogi po bolesnym rozstaniu, tymczasem szansa na nową miłość może się w jej życiu pojawić znacznie wcześniej niż sądziła.

Patrz też: M jak miłość. Rodzina Mostowiaków się powiększy! Barbara będzie miała kolejną prawnuczkę - ZDJĘCIE

Nowy rozdział po powrocie do Warszawy planuje też rozpocząć Zuza (Anita Sokołowska), którą czeka rozprawa rozwodowa z Jaśkiem (Marek Bukowski). Zajęci małżeńską wojną byli małżonkowie dopiero teraz odkryją, z jakimi problemami boryka się ich syn. Poważne wyzwania czekają też związki Patrycji (Joanna Liszowska) i Anki (Magdalena Stużyńska). Czy przyjaźń i tym razem pomoże przetrwać kobietom kolejne życiowe zakręty?

Przyjaciółki 17 sezon: Totalne zmiany w życiu przyjaciółek! Syn Zuzy ciężko chory, a Inga znów się zakocha! ZWIASTUN
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze