Przyjaciółki 17 sezon. Rozwód, małżeński krysys i szansa na nową miłość! Duże zmiany u przyjaciółek - ZWIASTUN

2021-02-28 15:39
Nowy rozdział, nowe kłopoty
Autor: Materiały prasowe Przyjacióki

"Przyjaciółki" wracają z nowym 17 sezonie! Po ostatnich życiowych turbulencjach Patrycja (Joanna Liszowska), Inga (Małgorzata Socha), Zuza (Anita Sokołowska) i Anka (Magdalena Stużyńska) gotowe są na nowy etap w życiu. Co przyniesie im przyszłość?

"Przyjaciółki" 17 sezon nowe odcinki od czwartku, 4.03.2021, o godz. 21.05 w Polsacie

Nowe odcinki "Przyjaciółek" przyniosą w życiu serialowych przyjaciółek kolejne zmiany. W przypadki Ingi (Małgorzata Socha) mogą być one większe, niż się spodziewa. Jej związek z Maksem (Mateusz Janicki) to już przeszłość. Kobieta próbuje stanąć na nogi po bolesnym rozstaniu, tymczasem szansa na nową miłość może się w jej życiu pojawić znacznie wcześniej niż sądziła.

Patrz też: M jak miłość. Rodzina Mostowiaków się powiększy! Barbara będzie miała kolejną prawnuczkę - ZDJĘCIE

Nowy rozdział po powrocie do Warszawy planuje też rozpocząć Zuza (Anita Sokołowska), którą czeka rozprawa rozwodowa z Jaśkiem (Marek Bukowski). Zajęci małżeńską wojną byli małżonkowie dopiero teraz odkryją, z jakimi problemami boryka się ich syn. Poważne wyzwania czekają też związki Patrycji (Joanna Liszowska) i Anki (Magdalena Stużyńska). Czy przyjaźń i tym razem pomoże przetrwać kobietom kolejne życiowe zakręty?

Przyjaciółki 17 sezon: Totalne zmiany w życiu przyjaciółek! Syn Zuzy ciężko chory, a Inga znów się zakocha! ZWIASTUN
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze