Przyjaciółki 17 sezon. Anka znów zdradzona?! Dostanie dowody zdrady męża ze studentkami! - ZWIASTUN

i

Autor: Polsat Przyjaciółki 17 sezon. Anka znów zdradzona?! Dostanie dowody zdrady męża ze studentkami! - ZWIASTUN

Przyjaciółki 17 sezon. Anka znów zdradzona przez Pawła?! Dostanie dowody zdrady męża ze studentkami! - ZWIASTUN

2021-02-14 21:37

Przyjaciółki 17 sezon przyniesie falę rozczarowań dla Anki (Magdalena Stużyńska). Razem z Pawłem (Bartek Kasprzykowski) wrócą ze wsi do Warszawy, gdzie mąż zacznie realizować się jako nauczyciel akademicki. Szybko się okaże, że mocno nadużywa swoich kompetencji, a studentki same do niego lgną! W końcu Anka w nadchodzących odcinkach "Przyjaciółek" dostanie dowody zdrady męża! Ale nie byle jakie. Ktoś wpadnie na bardzo oryginalny pomysł ujawnienia całej sprawy.

Przyjaciółki 17 sezon - Anka odkryje zdradę męża

W nadchodzącym, 17 sezonie serialu "Przyjaciółki" w życiu Anki znów pojawią się wątpliwości, rozterki i niepewność. Chociaż na przestrzeni lat mocno zainwestowała w siebie, z kury domowej przerodziła się w kobietę sukcesu, nadal z Pawłem będą popełniać podobne błędy. W ich małżeństwie nie zawsze było kolorowo. Zarówno on, jak i ona mają, mają swoje przewinienia. Fakt jest jednak taki, że Anka nie będzie przygotowana na szok, który przeżyje w 17 sezonie "Przyjaciółek". Odkryje zdradę męża...

Przeczytaj: Pierwsza miłość, odcinek 3187: Samobójstwo Julki. Dziecko zabije się, bo Edward dorwie ją i Marysię za granicą?

Przyjaciółki sezon 17: Paweł romansuje ze studentkami?! Zuza podejrzewa autyzm u Krzysia

Anka i Paweł z serialu "Przyjaciółki" porzucą plany życia na wsi. Wrócą do stolicy i poprowadzą kancelarię. Paweł spełni swoje marzenie i zacznie wykładać na uczelni. Obcowanie z bardzo młodymi osobami doda mu energii do życia i stanie się nad wyraz zadowolony. Czy chodzi tylko o zadowolenie z pracy? Raczej nie, ponieważ studentki bardzo polubią Pawła, który będzie im imponował. Wygląda na to, że w 17 sezonie serialu "Przyjaciółki" mężczyzna to wykorzysta, a Anka znów będzie płakać! 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2386: Oliwka po rozstaniu z Kajtkiem wykorzysta okazję. Weźmie się za Bruna?

W 17 sezonie "Przyjaciółek" Anka odczyta maila skierowanego do Pawła. Ktoś wymyśli, że doda do 10 Przykazań Bożych kolejne, które będzie brzmiało "11: NIE ROMANSUJ ZE STUDENTKAMI". Anka będzie zszokowana, bo przecież Paweł już w przeszłości był zdolny do niewierności i flirtów. Na początku serialu "Przyjaciółki" podrywał nawet Ingę (Małgorzata Socha)! Anka będzie chciała jak najszybciej wyjaśnić całą sprawę, ale czy Paweł się przyzna? Dowiemy się z najnowszych odcinków, które pojawią się w marcu, na ekranie Polsatu. 

Najnowsze