Przyjaciółki 17, odcinek 197: Inga przyzna się przyjaciółkom do romansu! Kompletnie oszaleje na punkcie Sajmona

i

Autor: Ipla Przyjaciółki 17, odcinek 197: Inga przyzna się przyjaciółkom do romansu! Kompletnie oszaleje na punkcie Sajmona

Przyjaciółki 17, odcinek 197: Inga przyzna się przyjaciółkom do romansu! Kompletnie oszaleje na punkcie Sajmona

2021-03-11 22:05

W 197 odcinku "Przyjaciółki" Inga (Małgorzata Socha) oszaleje na punkcie Sajmona (Jakub Sasak), który wreszcie doprosi się o randkę z Gruszewską. Inga okłamie wszystkich, że nie idzie na żadną randkę, ale przyjaciółki nie dadzą się zwieść. Niestety w 197 odcinku "Przyjaciółek" nie opuści ją pech i narobi sobie wstydu na całą restaurację. Odważny Sajmon zacznie ją namiętnie całować! W końcu Inga powie przyjaciółką o romansie, a ich reakcja będzie szokująca!

"Przyjaciółki" 17 sezon odcinek 197 - czwartek, 18.03.2021, o godz. 21.05 w Polsacie

W 197 odcinku "Przyjaciółki" Inga da się namówić na kawę z Sajmonem. Wystroi się w młodzieżowe ciuchy, a tymczasem chłopak zagwarantuje jej wieczór w ekskluzywnej restauracji. Inga będzie onieśmielona tym bardziej, że zauważy przyglądającą się im kobietę i od razu pomyśli, że ta ją ocenia. Gruszewskiej będzie głupio, że spotyka się z dużo młodszym chłopakiem. 

- Podobni jesteśmy do siebie? Ja z bratem? - zagada Inga do obcej kobiety, tylko po to, żeby jakoś się usprawiedliwić. 

Niestety w 197 odcinku "Przyjaciółki" Inga zagalopuje się w kłamstwach i wyzna, że rzekoma ma urodziny. Po niedługim czasie cała restauracja będzie jej śpiewać "sto lat!". 

Przeczytaj: BrzydUla 2, odcinek 112: Ula zmieni się nie do poznania po powrocie z Grecji! Marek aż zaniemówi z wrażenia - ZDJĘCIA

Przyjaciółki 17, odcinek 196 ZWIASTUN. Artur zniszczy Patrycji życie. Paweł zdradzi Ankę ze studentką, a choroba syna Zuzy znów da o sobie znać!

Sajmon w 197 odcinku "Przyjaciółki" rzuci się na Ingę i zacznie ją namiętnie całować! Kobieta, której Gruszewska nagadała bzdur o byciu rodzeństwem, prawie spadnie z krzesła! Inga w 197 odcinku "Przyjaciółki" w końcu dołączy do czekających na nią Anki (Magdalena Stużyńska), Zuzy (Anita Sokołowska), Patrycji (Joanna Liszowska) i Doroty (Agnieszka Sienkiewicz). Kobiety będą świadome, że koleżanka coś knuje i wymyśla, więc Inga przyzna się do romansu! Niestety znów skorzysta z kłamstw i wymyśli, że spotyka się z tatą koleżanki z klasy Hani. 

Przeczytaj: Śmierć Kasi w Na dobre i na złe? Serce żony Falkowicza przestanie bić w 802 odcinku! Umrze w ramionach Andrzeja? - ZDJĘCIA

Inga w serialu "Przyjaciółki" nawymyśla koleżanką, bo nie będzie się chciała przyznać do romansu z dużo młodszym studentem. 

- To jest tata koleżanki z klasy Hani - skłamie. 

- A przystojny chociaż ten tatusiek? - zapyta Dorota

- No taki z brzuszkiem... Taki rozczulający, prawda? Minio do przytulenia 

- Też łysiejący? - zapyta Zuza

- Mhm... - potwierdzi Inga.

- Jest chociaż wysoki? - dopyta Patrycja

- Trochę niższy ode mnie, ale dużo nas łączy. Też jest po rozwodzie, ma córkę, majsterkuje, lubi oglądać telewizję, dużo telewizji. Taki normalny facet. Dziewczyny, ja naprawę... Ja już nie chcę szaleć... - Inga w 197 odcinku serialu "Przyjaciółki" przejdzie samą siebie.

Najnowsze