Przyjaciółki 17, odcinek 196: Patrycja na dnie przez Artura! Idealny kochanek będzie ją rozpijał i okradał

2021-03-04 23:16 Małgorzata Pala
Przyjaciółki 17, odcinek 196: Patrycja na dnie przez Artura! Idealny kochanek będzie ją rozpijał i okradał
Autor: Ipla Przyjaciółki 17, odcinek 196: Patrycja na dnie przez Artura! Idealny kochanek będzie ją rozpijał i okradał

W 196 odcinku "Przyjaciółki" Patrycja (Joanna Liszowska) przekona się, że z pozoru idealny Artur (Paweł Małaszyński) ma coraz więcej wad i to naprawdę poważnych! Mężczyzna umyślił sobie dziwne i niesprawdzone inwestycje, wspólnika, którego nikt nigdy nie widział i do tego pożycza od Kochan pieniądze na spełnianie zachcianek. Przez niego Patrycja w serialu "Przyjaciółki" będzie też coraz więcej pić, a jej mieszkanie zatonie w morzu pustych butelek po winie. Artur okaże się być jej największym koszmarem?

"Przyjaciółki" 17 sezon odcinek 196 - czwartek, 11.03.2021, o godz. 21.05 w Polsacie

W 196 odcinku "Przyjaciółki" to Ela (Elżbieta Jarosik) odkryje w mieszkaniu Patrycji mnóstwo pustych butelek po winie. Zdziwi się, bo przecież Kochan ma małe dziecko i obowiązki, a kuchnia będzie wyglądać jak po kilkunastoosobowej imprezie. Babcia Mikołaja (Adam Kiełczewski) zabierze go do muzeum zamiast mamy, bo ta zapomni o zobowiązaniach. 

- Wiesz, ja się nie dziwie, że zapomniałaś... Po wódce się w głowie miesza... - skwituje Ela.

- Co? Po jakiej wódce? - 

- Dobrze, że tego nie wyrzuciłam. Zobacz, ile tego znalazłam u ciebie w kuchni... (...) A czy ten Artur sam nie za dużo ciągnie? 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2400: Dramat Huberta po namiętnej nocy z Klarą! Popełni poważy błąd i doprowadzi do śmierci człowieka?

Przyjaciółki 17 sezon: Totalne zmiany w życiu przyjaciółek! Syn Zuzy ciężko chory, a Inga znów się zakocha! ZWIASTUN

W 196 odcinku "Przyjaciółki" wyjdą na jaw nowe fakty dotyczące Artura. Przez jego rozkojarzenie i złe parkowanie, na samochód, którym Patrycja będzie chciała jechać do pracy, założą blokadę. 

- Artur gdzie ty do cholery jesteś? Auto ma założone blokady, nie widziałeś gdzie ty parkujesz? Czekam na ciebie, byliśmy umówienia. I na już potrzebuję pieniądze, które ci pożyczyłam, bo muszę zapłacić za szkolenia - powie wściekła Patrycja do telefonu. 

W "Przyjaciółkach" okaże się, że Artur ma wizję co do otwarcia nowej winiarni w Warszawie z tajemniczym wspólnikiem i właśnie m.in. dlatego pożyczył od Kochan pieniądze. Zacznie jej sprawiać coraz większe problemy. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1573: Szaleństwo Łukasza z Patrycją w klubie nocnym skończy się tragiczną wpadką

W 196 odcinku "Przyjaciółki" Patrycja, Anka (Magdalena Stużyńska), Inga (Małgorzata Socha) i Zuza (Anita Sokołowska) wkradną się do mieszkania Artura, który nie będzie odbierał telefonu. Okaże się, że śpi pijany na kanapie i dlatego nie ma z nim kontaktu. Będzie robił Patrycji coraz większe problemy, a przecież wydawał się idealny... Najgorsze jest to, że Kochan daje się namówić na "degustowanie" win razem z nim, co kończy się pijaństwem. Jeśli w porę się nie opamięta, może mieć poważny problem. 

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze