Przyjaciółki 17, odcinek 196: Patrycja na dnie przez Artura! Idealny kochanek będzie ją rozpijał i okradał

i

Autor: Ipla Przyjaciółki 17, odcinek 196: Patrycja na dnie przez Artura! Idealny kochanek będzie ją rozpijał i okradał

Przyjaciółki 17, odcinek 196: Patrycja na dnie przez Artura! Idealny kochanek będzie ją rozpijał i okradał

2021-03-04 23:16

W 196 odcinku "Przyjaciółki" Patrycja (Joanna Liszowska) przekona się, że z pozoru idealny Artur (Paweł Małaszyński) ma coraz więcej wad i to naprawdę poważnych! Mężczyzna umyślił sobie dziwne i niesprawdzone inwestycje, wspólnika, którego nikt nigdy nie widział i do tego pożycza od Kochan pieniądze na spełnianie zachcianek. Przez niego Patrycja w serialu "Przyjaciółki" będzie też coraz więcej pić, a jej mieszkanie zatonie w morzu pustych butelek po winie. Artur okaże się być jej największym koszmarem?

"Przyjaciółki" 17 sezon odcinek 196 - czwartek, 11.03.2021, o godz. 21.05 w Polsacie

W 196 odcinku "Przyjaciółki" to Ela (Elżbieta Jarosik) odkryje w mieszkaniu Patrycji mnóstwo pustych butelek po winie. Zdziwi się, bo przecież Kochan ma małe dziecko i obowiązki, a kuchnia będzie wyglądać jak po kilkunastoosobowej imprezie. Babcia Mikołaja (Adam Kiełczewski) zabierze go do muzeum zamiast mamy, bo ta zapomni o zobowiązaniach. 

- Wiesz, ja się nie dziwie, że zapomniałaś... Po wódce się w głowie miesza... - skwituje Ela.

- Co? Po jakiej wódce? - 

- Dobrze, że tego nie wyrzuciłam. Zobacz, ile tego znalazłam u ciebie w kuchni... (...) A czy ten Artur sam nie za dużo ciągnie? 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2400: Dramat Huberta po namiętnej nocy z Klarą! Popełni poważy błąd i doprowadzi do śmierci człowieka?

Przyjaciółki 17 sezon: Totalne zmiany w życiu przyjaciółek! Syn Zuzy ciężko chory, a Inga znów się zakocha! ZWIASTUN

W 196 odcinku "Przyjaciółki" wyjdą na jaw nowe fakty dotyczące Artura. Przez jego rozkojarzenie i złe parkowanie, na samochód, którym Patrycja będzie chciała jechać do pracy, założą blokadę. 

- Artur gdzie ty do cholery jesteś? Auto ma założone blokady, nie widziałeś gdzie ty parkujesz? Czekam na ciebie, byliśmy umówienia. I na już potrzebuję pieniądze, które ci pożyczyłam, bo muszę zapłacić za szkolenia - powie wściekła Patrycja do telefonu. 

W "Przyjaciółkach" okaże się, że Artur ma wizję co do otwarcia nowej winiarni w Warszawie z tajemniczym wspólnikiem i właśnie m.in. dlatego pożyczył od Kochan pieniądze. Zacznie jej sprawiać coraz większe problemy. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1573: Szaleństwo Łukasza z Patrycją w klubie nocnym skończy się tragiczną wpadką

W 196 odcinku "Przyjaciółki" Patrycja, Anka (Magdalena Stużyńska), Inga (Małgorzata Socha) i Zuza (Anita Sokołowska) wkradną się do mieszkania Artura, który nie będzie odbierał telefonu. Okaże się, że śpi pijany na kanapie i dlatego nie ma z nim kontaktu. Będzie robił Patrycji coraz większe problemy, a przecież wydawał się idealny... Najgorsze jest to, że Kochan daje się namówić na "degustowanie" win razem z nim, co kończy się pijaństwem. Jeśli w porę się nie opamięta, może mieć poważny problem. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze