Przyjaciółki 16 sezon. Totalna metamorfoza Julki! Nicole Bogdanowicz wychodzi za mąż?

2020-07-01 9:24 jkk
Przyjaciółki, 16 sezon. Totalna metamorfoza Julki! Gwiazda serialu wychodzi za mąż?
Autor: Polsat Przyjaciółki, 16 sezon. Totalna metamorfoza Julki! Gwiazda serialu wychodzi za mąż?

Zapowiada się, że nowym 16 sezonie serialu "Przyjaciółki" zobaczymy totalnie odmienioną Julkę (Nicole Bogdanowicz)! Czy gwiazda "Przyjaciółek" w życiu prywatnym wyjdzie za mąż? Wieści z planu serialu podpowiadają, że małżeństwo Julki i Antka (Maciej Zuchowicz) dostanie drugą szanse i miłość rozkwitnie na nowo. Czyżby gwiazda "Przyjaciółek" pozazdrościła swojej bohaterce i po wakacjach 2020 zobaczymy ją "podwójnie" zamężną? Zobacz koniecznie jak zmieniła się serialowa Julka!

Przyjaciółki 16 sezon. Serialowa Julka prywatnie też wyjdzie za mąż? Zobacz obłędne zdjęcia gwiazdy!

W 16 sezonie serialu "Przyjaciółki" zapowiada się na to, że małżeństwo Julki i Antka zostanie uratowane! Młodzi pozbędą się ze swojego życia strasznej  teściowej i zaczną wszystko od nowa. Czyżby grająca Julkę gwiazda miała pozazdrościć swojej bohaterce?

Serca fanów "Przyjaciółek" poruszyło zdjęcie, jakie Nicole Bognanowicz opublikowała na swoim Instagramie w... obłędnej sukni ślubnej! Gwiazda podręciła atmosferę dopisując komentarz w języku angielskim: - Will you marry me? 👰🏼 - czyli zapytała: "Czy mnie poślubisz "  

Wyświetl ten post na Instagramie.
Will you marry me? 👰🏼 Post udostępniony przez Nicole Bogdanowicz (@nicole.bogdanowicz)

Na reakcję fanów Julki z serialu "Przyjaciółki" gwiazda nie musiała długo czekać. Posypały się liczne odpowiedzi: "Tak" w języku angielskim. Chętnych do ożenku ze śliczną gwiazdą serialu nie zabraknie... Wielu fanów zdradziło też, że nie może doczekać się 16 sezonu serialu!

Nicole Bogdanowicz na zdjęciu w sukni ślubnej ma krótsze i nieco ciemniejsze włosy. I taka tez Julkę zobaczymy w 16 sezonie "Przyjaciółek". Na razie nic nie zapowiada, aby Julka ponownie miała wstąpić na ślubny kobierzec, ale od jakiegoś czasu krążą plotki, że piękna gwiazda serialu też wybiera się za mąż. 

Na razie jednak Bogdanowicz nie potwierdziła, aby miała wybrać mężczyznę na resztę życia. Gwiazda "Przyjaciółek" wystąpiła w kampanii reklamowej strojów ślubnych i dlatego możemy podziwiać ją w bieli z wielkim dekoltem na plecach. Czy życie serialowej Julki w 16 sezonie serialu ułoży się równie pięknie, jak obłędna suknia na jej szczupłej figurze? 

Czytaj też: Przyjaciółki 16 sezon. Zuza zakocha się w bogatym biznesmenie? Paweł Małaszyński zagra nowego kochanka Zuzy

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj