Przyjaciółki 16 sezon, odcinek 185: Maks zostanie porwany! Szokujące wydarzenie zmieni wszystko

2020-09-11 7:55 jkk
 Przyjaciółki 16 sezon, odcinek 185. Maks zostanie porwany! Szokujący wydarzenie zmieni wszystko
Autor: ipla Przyjaciółki 16 sezon, odcinek 185. Maks zostanie porwany! Szokujący wydarzenie zmieni wszystko

W 185 odcinku "Przyjaciółek" Maks (Mateusz Janicki), narzeczony Ingi (Małgorzata Socha) zostanie porwany! Prosto z ulicy przed szpitalem! To przerażające zdarzenie zmieni absolutnie wszystko w zaplanowanym już wspólnym życiu zakochanych! Kto porwie Maksa? Czy to wściekli za jakiś błąd lekarza pacjenci postanowią samodzielnie wymierzyć sprawiedliwość? A może po prostu nie do końca wiemy, z kim tak naprawdę zadaje się narzeczony Ingi i jakim jest człowiekiem... Oczywiście, wszystko może okazać się jakimś strasznie głupim żartem, ale pewne jest, że po tym wydarzeniu ślub Ingi i Maksa może po prostu nie wydarzyć się!

"Przyjaciółki" 16 sezon, odcinek 185 (odc. 3) - czwartek, 17.09.2020, o godz. 21.05 w Polsacie

W 185 odcinku serialu "Przyjaciółki" zobaczymy sceny prostu z gangsterskiego filmu! Czarny kaptur wrzucony na głowę lekarza i zamaskowany napastnik - to będzie wyglądać naprawdę groźnie! Co się tak naprawdę stanie, kto napadnie na Maksa?

Inga będzie totalnie przerażona w 185 odcinku serialu "Przyjaciółki" kiedy straci z ukochanym wszelki kontakt. Telefon będzie miał wyłączony - temu facetowi nie zdarzyło się to nigdy wcześniej. Narzeczona dojdzie więc do przekonania, że Maksa tuż przed ślubem ją porzucił! A tymczasem prawda będzie dramatycznie inna...

Czytaj też: Przyjaciółki 16 sezon, odcinek 184: Anka będzie miała romans ze Sławkiem?! Odbije Dorotce hydraulika? - ZWIASTUN

Przyjaciółki 16 sezon ZWIASTUN. Ślub Ingi i Maksa. Paweł Małaszyński w obsadzie!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Maks wieczorem wyjdzie ze szpitala w 185 odcinku i wskaże nieznajomemu drogę na parking. Kiedy już będzie brał do ręki telefon, ten człowiek zarzuci mu na głowę kaptur i zacznie ciągnąć w nieznanym kierunku! Nie wiemy jeszcze dokąd trafia, ale podejrzewamy czyja to sprawka.

Byli mężowie Ingi, Robert (Krzysztof Wieszczek) i Andrzej (Adama Adamonis) w 185 odcinku urządzą Maksowi wieczór kawalerski i to najprawdopodobniej ich pomysł aby w ten sposób "zaprosić" narzeczonego ich eks żony do zabawy. Skutki będą znacznie gorsze, niż ktokolwiek może przypuszczać. Maks tak się upije na imprezie, że przez cały następny dzień będzie leżał nieprzytomny i nie odezwie się do Ingi. A ona tymczasem wpadnie w panikę.... Czy to z tego powodu tego szaleństwa panna młoda ostatecznie nie zjawi się na własnym ślubie?

Najnowsze