Przyjaciółki 15 sezon, odcinek 182. Potworny koniec Zuzy! Utonie w długach, a Janek zabierze jej dzieci

2020-04-01 22:19 jkk
Przyjaciółki 15 sezon. Potworny koniec Zuzy! Utonie w długach, a Janek zabierze jej dzieci
Autor: ipla Przyjaciółki 15 sezon. Potworny koniec Zuzy! Utonie w długach, a Janek zabierze jej dzieci

Zuza (Anita Sokołowska" na koniec 15 sezonu serialu "Przyjaciółki", w 182 odcinku serialu utonie w długach, a Janek (Marek Bukowski) zabierze jej dzieci. Tak potworny los czeka niedawną panią dyrektor banku... Co pójdzie nie tak, jak złe decyzje podejmie piękna i niezależna Zuza? Niestety, wszystko co może pójść nie tak, pójdzie nie tak i Zuza zaliczy mocny, życiowy dół w finale 15 sezonu "Przyjaciółek". Czy zdoła się jeszcze z niego podnieść w 182 odcinku serialu?

Koniec "Przyjaciółek" i koniec Zuzy - straci wszystko!

Jak bardzo źle pójdą wszystkie plany Zuzy w 15 sezonie "Przyjaciółek", przekonamy się na końcu tej odsłony serialu. Zuza po raz kolejny podejmie ogromne życiowe ryzyku i znowu przegra... Co doprowadzi do tego, że utonie w długach i straci dzieci?

A nic nie zapowiada aż takiej klęski. Przez chwilę będzie się nawet wydawało, że Zuza i Janek w 175 odcinku serialu "Przyjaciółki" będą chcieli do siebie wrócić. Sprzedaż domu, na która ostatecznie para się zdecyduje będzie powodem do kłótni i awantur, a braki finansowe Janka nie pomogą...

I choć zdawać się będzie, że była pani dyrektor banku akurat nad kwestią finansową potrafi panować, inwestycja z Dagmarem okaże się wielką klapą. Nawet umiejętności z najwyższej półki nie pomogą Zuzie, kiedy wejdzie w zupełnie nieznany sobie świat biznesu. 

- Jesteśmy bankrutami - oznajmi Dagmar Zuzie w 182 odcinku serialu "Przyjaciółki". 

- Niemożliwe - Zuza jeszcze nie będzie mogła uwierzyć.  

- A jednak. Wycofali się z planów fuzji - oznajmi jej wspólnik. Duża firma, która ma uratować ich biznes nagle zmieni planu w wyniku zawirowań na giełdzie. 

- Przecież już zaczęli pracować nad synergią... - Zuza nadal będzie wierzyła w korpo świat. 

- Może grali na obniżkę akcji - Dagmar okaże się znacznie bardziej realistyczny w swojej ocenie. 

I tak, Zuza, która wszystkie pieniądze ze sprzedaży domu włożyła w chińską restaurację, zostanie bez grosza i z pokoikiem u Stefy (Dorota Kolak). Z dziećmi zaś będzie spotykała się już tylko na skype...

Niestety, w 15 sezonie serialu los nie oszczędzi żadnej z "Przyjaciółek". Dlatego też Zuza ostatecznie zostanie ze swoimi problemami zupełnie sama... Jak sobie poradzi Zuza z dramatycznym zakończeniem pewnej ery, w której "nigdy nie bałą się ryzykować"? Miejmy nadzieję, że przekonamy się w kolejnych odsłonach serialu "Przyjaciółki". 

Najnowsze