Przyjaciółki 15 sezon, odcinek 174: Maks oskarży Ingę o zdradę z Andrzejem! Postawi jej twarde warunki - ZWIASTUN

2020-03-26 14:34 sz
Przyjaciółki 15 sezon, odcinek 174: Maks oskarży Ingę o zdradę z Andrzejem! Postawi jej twarde warunki - ZWIASTUN
Autor: ipla.tv Przyjaciółki 15 sezon, odcinek 174: Maks oskarży Ingę o zdradę z Andrzejem! Postawi jej twarde warunki - ZWIASTUN

W 174 odcinku serialu "Przyjaciółki" Hania (Pola Figurska) zamiesza w życiu matki do tego stopnia, że Maks (Mateusz Janicki) oskarży Ingę (Małgorzata Socha) o zdradę! Nastolatka zasugeruje nowemu partnerowi matki, że rodzicielka wciąż kocha Andrzeja (Adam Adamonis). Chwilę później w 174 odcinku 15 sezonu "Przyjaciółek" były mąż Ingi zjawi się w mieszkaniu... Maks będzie niemal pewny, że Inga ma z nim romans! I postawi jej twarde warunki. Zobaczcie ZWIASTUN "Przyjaciółek".

"Przyjaciółki" 15 sezon odcinek 174 (odc. 4) - czwartek, 26.03.2020, o godz. 21.10 w Polsacie

W 174 odcinku "Przyjaciółek" Hania po raz kolejny spróbuje rozbić związek Ingi i Maksa. Tym razem nastolatka zasugeruje kochankowi matki, że ta wciąż kocha Andrzeja - zresztą z wzajemnością.

- Czasami zastanawiam się po co oni się rozstali.
- Dlaczego?
- Przecież oni nie mogą żyć bez siebie. tata cały czas przychodzi. Nie musi mi nawet pomagać w lekcjach, mama mogłaby kogoś od tego zatrudnić. Ja po prostu chcę, żeby oni znowu byli razem. Żebyśmy byli rodziną. Mama z nikim się tak nie śmieje, jak z tatą!

Chwilę później w 174 odcinku do mieszkania wpadnie przemoczony Andrzej. Przed otwarciem drzwi Inga zmieni bluzkę, co da Maksowi do myślenia.
- Ładnie się przebrałaś. Dla Andrzeja?

- Nie no...
- Cześć.
- Maks, ale co ty robisz?
- Dacie sobie radę beze mnie - odpowie i wyjdzie zamykając za sobą drzwi.

Czytaj: Przyjaciółki 15 sezon, odcinek 173: Dramat Anki i Pawła. Skatowany syn Staś wytnie im niezły numer - ZWIASTUN

Na szczęście wieczorem w 174 odcinku "Przyjaciółek" Maks wpadnie do Ingi korzystając z nieobecności dzieci. Zrobi się naprawdę gorąco, jednak kiedy on usiądzie na łóżku, ręką wyczuje coś innego, niż pościel. Zza pleców wyciągnie bokserki Andrzeja!

- Co to jest?!
- A takie... luźne gatki. Czasem lubię nosić - Inga będzie równie zszokowana znaleziskiem. To nie spodoba się jej kochankowi. - Maks! Chciałam zażartować. Andrzej był cały przemoczony i suszył swoje ubrania po całym mieszkaniu. Nie mam pojęcia, skąd się tam wzięły
- Sypiasz z nim?
- Zwariowałeś?!
- A może chcesz? Może chcesz do niego wrócić, nawet podświadomie.
- Przestań, co ty opowiadasz?!
- Inga... Zmieniłem się. Chcę czegoś więcej. Chcę dzielić z tobą codzienność. Kocham cię... i chcę stworzyć z tobą rodzinę. Biorę wszystko albo nic. Decyduj!

Co zrobi bohaterka "Przyjaciółek"? Kogo tak naprawdę kocha? Przekonacie się w 174 odcinku.

Sprawdź: Przyjaciółki 15 sezon, odcinek 173: Gorący seks Ingi z Maksem na schodach! Skończy się awanturą z jej byłym - ZWIASTUN

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze