Przyjaciółki 15 sezon, odcinek 171: Patrycja znajdzie ojca Klary! Przypadkiem pozna kolejnego kochanka Wiki

2020-02-20 14:51 jkk
 Przyjaciółki 15 sezon, odcinek 171: Patrycja znajdzie ojca Klary! Przypadkiem pozna kolejnego kochanka Wiki
Autor: AKPA/Instagram

W pierwszym odcinku 15 sezonu serialu "Przyjaciółki" Patrycja (Joanna Liszowska) wreszcie odnajdzie ojca Klary (Maja Śliwińska)! Misja Patrycji, po tym jak kolejno: Wiktor (Paweł Deląg) i Adam (Jan Wieczorkowski) okazali się nie być ojcami Klary zakończy się sukcesem! Patrycja w 15 sezonie, w 171 odcinku serialu "Przyjaciółki" pozna kolejnego kochanka Wiki (Roma Gąsiorowska) i od razu zacznie podejrzewać, że to może być on... Kim jest tajemniczy Leon (Tomasz Borkowski), ojciec Klary?

"Przyjaciółki". 15 sezon pierwszy odcinek - 171 - czwartek 5.032019, godz. 21.10 w Polsacie

W 1 odcinku 15 sezonu serialu "Przyjaciółki", Klara dopnie swego! Przypadek sprawi, że pozna projektanta Leona, z którym rozpocznie współpracę. I tak, "od słowa do słowa" okaże się, że to kolejny kochanek Wiki!

Patrycja w 171 odcinku serialu "Przyjaciółki" natychmiast zacznie podejrzewać, że skoro dotychczasowe badania DNA "podejrzanych" o ojcostwo wykluczyły kolejno, i Wiktora (Paweł Deląg), i Adama (Jan Wieczorkowski), to może tata Klary właśnie spadł jej z nieba?

Jak pamiętamy Wiktor strasznie przeżył wyniki testów DNA, bo choć fatalnym był mężem, to okazał się niezwykle czułym i kochającym ojcem. Dla Klary zrobiłby wszytko... Ale, niestety, Patrycja po ostatecznym rozstaniu z Wiktorem została z dziećmi sama, ale nie zarzuciła poszukiwań.

I tak w 15 sezonie serialu "Przyjaciółki", już w 1 odcinku czeka ją za to nagroda! Nieznany wcześniej Leon może okazać się usilnie poszukiwanym tatą Klary.

Jednak czy artysta projektant, o którym nikt nie wie nic, będzie nadawał się do tej trudnej życiowej funkcji przekonamy się już w 171 odcinku, 15 sezonie serialu "Przyjaciółki". I czy na pewno byłby dobrym tatą dla dziewczynki, na której punkcie, jedyny podczuwający się do ojcostwa Wiktor, miał fioła?

Najnowsze