Przyjaciółki, 15 sezon: Będzie nowa przyjaciółka? Kim jest tajemnicza aktorka na planie - ZDJĘCIA

2020-02-04 13:04 jkk
 Przyjaciółki, 15 sezon: Będzie nowa przyjaciółka? Kim jest tajemnicza aktorka na planie - ZDJĘCIA
Autor: Instagram Przyjaciółki, 15 sezon: Będzie nowa przyjaciółka? Kim jest tajemnicza aktorka na planie - ZDJĘCIA

Wyciekły kolejne zdjęcia z planu 15 sezonu serialu "Przyjaciółki"! Tym razem na Instastory serialu widzimy tajemniczą kobietę z twarzą zasłoniętą napisem "New!" Czy to oznacza, że do Anki (Magdalena Stużyńska), Ingi (Małgorzata Socha), Patrycji (Joanna Liszowska) i Zuzy (Anita Sokołowska) dołączy piąta przyjaciółka? Czy to kolejna koleżanka z klasy, czy raczej tajemnicza postać, która namiesza w serialu "Przyjaciółki"? Zobacz kto jest ukryty na zdjęciu opublikowanym na Instagramie "Przyjaciółek"!

Przyjaciółki, 15 sezon. Kim jest tajemnicza postać na zdjęciu z planu? Kolejny przeciek z 15 sezonu!

Wyciekły kolejne zdjęcia z planu 15 sezonu serialu "Przyjaciółki"! Na zdjęciu opublikowanym przez "Przyjaciółki" na Instagramie widzimy kobietę, której twarz zasłonięto wielkim napisem: "NEW". 

Przyjaciółki, 15 sezon. Zuza na złość Jankowi pocieszy się z nowym kochankiem. Kto nim będzie?

Czyby miało to oznaczać, że zobaczymy jeszcze jedną serdeczną koleżankę czwórki bohaterek w 15 sezonie serialu "Przyjaciółki"? A może to tajemnicza nieznajoma, która wkręci się do zgranej paczki?

Kolejne zdjęcia na Instagramie rozwiewają tajemnicę. Wszystkie gwiazdy serialu "Przyjaciółki" publikują ujęcia z planu, ale tylko u jednej widać ujęcie identyczne jak to z zasłoniętą twarzą! Która z "Przyjaciółek" ukryła się pod napisem "NEW" i dlaczego?

Małgorzata Socha, czyli Inga z serialu "Przyjaciółki" nakręciła film, w którym udziela odpowiedzi na pytania dotyczące 15 sezonu. I to ona zdradza tajemnicę, kto kryje się pod napisem na zdjęciu z planu. Obejrzyjcie uważnie ZJĘCIA I WIDEO!

Przyjaciółki, 15 sezon: Inga (Małgorzata Socha)
Autor: Instagram
Najnowsze