Przyjaciółki 14 sezon, odcinek 168: Igor znów zaatakuje Zuzę? Gwałciciel zaczai się na nią pod domem - ZWIASTUN

2019-11-14 9:30 jkk
Przyjaciółki, odc. 168: Igor (Stefan Pawłowski)
Autor: Polsat

W 168 odcinku serialu "Przyjaciółki" Zuza (Anita Sokołowska) znów będzie w niebezpieczeństwie! Kiedy gwałciciel Igor (Stefan Pawłowski) zorientuje się, że Markiewicz została sama znów zaatakuje! Nękanie Zuzy zacznie telefonicznie, ale co gorsze zacznie ją śledzić! Obecność zakapturzonego gwałciciela pod domem samotnej matki, nie wróży niczego dobrego... W 168 odcinku "Przyjaciółek" Zuza będzie pamiętać, że psychol ma ciągle klucze do jej domu! Co jej zrobi Igor? Zobaczcie ZWIASTUN!

"Przyjaciółki" 14 sezon odcinek 168 - czwartek, 14.11.2019, godz. 21.10 w Polsacie

W 168 odcinku serialu "Przyjaciółki" do Zuzy wróci koszmar w postaci Igora. Szwagier będzie miał nie tylko zabawę z faktu, że rozwalił związek brata, ale i konkretne plany wobec szwagierki.

Kiedy już w 168 odcinku serialu "Przyjaciółki" Igro będzie absolutnie pewien, że po jego bracie Janku (Marek Bukowski) w domu Zuzy nie został nawet ślad, ponownie zaatakuje! Kiedy zadzwoni stanie się też jasne, że wie o sytuacji samotnej Markiewicz o wiele za dużo.

Zobacz również: Przyjaciółki, odcinek 168 - Inga upokorzona przez Maksa!

- No, cześć, to ja. Co słychać u mojej szwagierki? - zapyta Igor jak gdyby nigdy nic.

- Nie dzwoń do mnie więcej! - przerażona Zuza zacznie od razu krzyczeć!

- Słyszałem, że jesteś sama, mąż się wyprowadził. Może potrzebujesz towarzystwa? Wpaść do ciebie? - to już zabrzmi jak groźba!

- Odwal się ode mnie raz na zawsze! - Zuza przerwie rozmowę.

Już po rozmowie z Igorem w 168 odcinku serialu "Przyjaciółki" Zuza będzie absolutnie przerażona! Do tego stopnia, że kiedy zwolniona z pracy pani Marylka (Olga Pęczak) odniesie jej klucze, Zuza wyskoczy na nią... z nożem! Na szczęście, szybko schowa go za siebie, ale za moment znów przestraszy się jeszcze bardziej!

Przyjaciółki, odcinek 168 - Patrycja porwie Klarę!

Niczego nieświadoma pani Marylka przypomni Zuzie, że Igor ma wciąż klucze do jej domu! I jak zobaczymy w 168 odcinku serialu "Przyjaciółki", one też ma tego pełną świadomość, bo właśnie nimi się będzie zabawiał ukryty pod domem Zuzy w środku nocy...

Czy Igor wedrze się do mieszkania samotnej Zuzy i zrobi jej krzywdę? Czy może ktoś lub coś zdoła ją uratować? Przekonamy się od 168 odcinka serialu "Przyjaciółki"

Najnowsze