Przyjaciółki 14 sezon, odcinek 166: Zuza powie Jankowi o próbie gwałtu Igora. I pożałuje!

2019-10-31 20:54 jkk
Przyjaciółki 14 sezon odcinek 166. Janek (Marek Bukowski), Igor (Stefan Pawłowski)
Autor: MTL Maxfilm Przyjaciółki 14 sezon odcinek 166. Janek (Marek Bukowski), Igor (Stefan Pawłowski)

W 166 odcinku serialu "Przyjaciółki" Zuza (Anita Sokołowska) powie Jankowi (Marek Bukowski) całą prawdę o Igorze (Stefan Pawłowski)! Młodszy Głowacki będzie tak bezczelny, że Zuza go uderzy! Prawda, którą wyjawi Markiewicz będzie jednak tak straszna, że Janek może nie udźwignąć jej ciężaru - zwłaszcza, że Igor też będzie mówił... Jakie mroczne tajemnice wyjdą na jaw w 166 odcinku serialu Przyjaciółki? Czy Zuza zostanie z nimi sama?

"Przyjaciółki" 14 sezon odcinek 166 - czwartek 24.10.2019, godz. 21.10 w Polsacie.

W 166 odcinku serialu "Przyjaciółki" Zuza wreszcie zdobędzie się na odwagę i powie Jankowi prawdę o jego bracie. Zobaczymy, jak wiele będzie ją to kosztowało... Czy będzie warto?

Jak pamiętamy, w 14 sezonie serialu "Przyjaciółki" w życie Zuzy i Janka wkroczy jego młodszy brat. I choć Janek nie będzie mu ufał i wręcz wyrzuci z domu, Zuza okaże nowemu członkowi rodziny sporo zainteresowania.

Niestety. choć członkowie rodziny i "Przyjaciółki" przestrzegają Zuzę przed "niebieskim ptakiem", ona zaprasza go w tajemnicy na noclegi, a czując się zaniedbywana przez Janka z czasem wychodzi także w miasto. Alkohol, dobra muzyka i luźna atmosfera w złym towarzystwie niestety doprowadzą Zuzę w 164 odcinku serialu do tragedii!

Podczas trudnej rozmowy w 166 odcinku serialu "Przyjaciółki" tym razem Zuza nie będzie mogła wytrzymać obecności panoszącego się w domu Igora. Kiedy zobaczy go bawiącego się z jej dzieckiem, natychmiast go wyrzuci! Igor zareaguje śmiechem i choć ona zagrozi, że wszystko powie Jankowi, on rozsiądzie się wygodnie w oczekiwaniu na brata: - Nie powiesz, stchórzysz - usłyszy od niego Zuza.

Czytaj też: Koszmar Patrycji w 163 odcinku serialu "Przyjaciółki"!

Na pełną napięcia sytuację w 166 odcinku "Przyjaciółek" wkroczy Janek. I kiedy niczego nieświadomy przyjmie zaproszenie do domu ojca i Igora na weekend, Zuza wypali:

- Nigdzie nie jadę.

- No dobra, to wezmę chłopaków i sam pojadę - na wieść o tym, że i dzieci znów mogą mieć kontakt z jej oprawcą Zuza pokona wszystkie lęki i powie: 

- Nigdzie nie pojedziesz! Igor próbował mnie zgwałcić. Dobierał się do mnie, rozerwał mi ubrania, rzucił o ziemię.

- Nie słuchaj jej, sama mi się w łapy pchała. A teraz robisz z siebie ofiarę, co? - Igor będzie szedł w zaparte.

- Co ty pieprzysz?! Gdyby tamta para akurat nie przechodziła to byś to zrobił! - Zuza już niczego nie będzie ukrywać.

- Ciągle chodziłaś prawie goła przy mnie, prowokowałaś mnie, a teraz niewiniątko, co? - Igor wyjawi wszystkie tajemnice nocy z Zuzą.

- Wyjdź stąd! - wreszcie zareaguje Janek.

- Wiesz co? Fajną sobie żonkę znalazłeś - odpowie mu brat i wyjdzie.

Zobacz też: Anka i Paweł stracą w 167 odcinku "Przyjaciółek" drugiego syna!

Jednak w 166 odcinku serialu "Przyjaciółki" nie będziemy pewnie, co Janek sobie pomyśli. Dostanie prawdziwą bombę informacji: i o próbie gwałtu przez brata, i o dwuznacznych sytuacjach, w których była jego partnerka.... Janek nie przytuli wspierająco Zuzy, nie rzuci się jej ratować, i będzie wyglądało na to, że rzecz całą będzie musiał gruntownie przemyśleć... Czy Zuza nie będzie żałować, że wyznała Jankowi prawdę o gwałcie? Przekonamy się w 166 odcinku serialu "Przyjaciółki".