Przyjaciółki 14 sezon, odcinek 160: Brat Janka zabił ich matkę! Zuza pozna mroczną prawdę o Igorze

2019-09-12 20:47 jkk
Przyjaciółki, odcinek 160: Zuza (Anita Sokołowska)
Autor: ipla tv

W 160 odcinku serialu "Przyjaciółki" wyjdzie na jaw koszmarna prawda o Igorze (Stefan Pawłowski)! Zuza (Anita Sokołowska) zrozumie, że Janek (Marek Bukowski) ma poważne powody, aby wyrzucić z domu swojego brata... Czy po poznaniu strasznej prawdy, uparta Markiewicz przestanie wnikać w przyczyny konfliktu między braćmi, czy wręcz przeciwnie zacznie ich na siłę godzić? A może wybierze jednego z nich, a zacznie oszukiwać drugiego? Przekonamy się już w 160 odcinku serialu "Przyjaciółki".

"Przyjaciółki" sezon 14 odcinek 160 - czwartek 12.09.2019, godz. 21.10

W 160 odcinku serialu "Przyjaciółki" wyjdzie na jaw straszna prawda o Igorze, młodszym bracie Janka. Zuza spróbuje za wszelką cenę ochronić Igora przed gniewem brata. Nie ukryje też, że jest młodszym od Janka Igorem, zafascynowana...

Na tradycyjnym spotkaniu "Przyjaciółek" przy kawie Zuza zdradzi, że w ich domu pomieszkuje brat Janka. Najbardziej zaskoczona będzie Patrycja (Joanna Liszowska). 

- Laski, mam dla was newsa. Pomieszkuje u nas brat Jaśka, młodszy.

- To chyba dwa newsy, bo ja nawet nie wiedziałam, że Jasiek ma brata - skomentuje Patrycja.

- Jasiek też chyba wolałby nie wiedzieć - doda Zuza.

W 160 odcinku serialu "Przyjaciółki" dowiemy się dlaczego Janek nie chce widzieć Igora w swoim domu. Trochę na ten temat powie więcej Stefa (Dorota Kolak), kiedy Igor ponownie pojawi się w życiu Zuzy:- Zawsze był o niego zazdrosny. To było oczko w głowie Bożenki... Bardzo rozpaczała jak wyjechał - powie córce. o relacji braci i ich matki. A jednak... Zuza oszuka Janka i zaprosi uroczego saksofonistę bez wiedzy i zgody męża do domu!

- Pamiętaj, żebyś nigdy żadnego z nich nie faworyzowała. Jak ktoś ma taki urok ja Igor czasem można dać się nabrać... - przestrzeże Zuzę w 160 odcinku serialu "Przyjaciółki" Stefa. 

Na tradycyjnym, cotygodniowym spotkaniu "Przyjaciółek" w 160 odcinku Zuza potwierdzi słowa swojej matki i uchyli więcej rąbka tajemnicy:- Podobno właśnie Igor wpędził ich matkę do grobu.

Zuza doda, że matka obu Głowackich uwielbiała Igora i on robił dokładnie to co chciał. - On jest taki uroczy dzieciak...Fajny, dobrze zbudowany - zacznie rozpływać się Zuza do Ingi (Małgorzata Socha) i Patrycji na temat chłopaka...

Inga i Patrycja będą w 160 odcinku "Przyjaciółek" dopytywały się czym ów Igor się zajmuje i dlaczego właśnie teraz przyjechał, jednak na te pytania Zuza nie będzie znała odpowiedzi... Tylko saksofon, na którym bra brat Janka, dziewczyny nazwą "seksofonem", pośmieją się i zajmą czym innym.

Czy Zuza będzie żałować zauroczenia Igorem? Wydaje nam się, że nawet bardzo, bo "uroczy dzieciak" okaże się między innymi brutalnym gwałcicielem!

Czy związek Zuzy i Janka przetrwa do finału 14 sezonu serialu "Przyjaciółki"?

Najnowsze