Przyjaciółki 14 sezon odcinek 159 - opis, streszczenie: Anka w żałobie po śmierci syna Franka

2019-09-05 14:28 oprac. Ag
Przyjaciółki 14 sezon odc. 159. Anka (Magdalena Stużyńska), Julka (Nicole Bogdanowicz)
Autor: Polsat Przyjaciółki 14 sezon odc. 159. Anka (Magdalena Stużyńska), Julka (Nicole Bogdanowicz)

Przyjaciółki 14 sezon odcinek 159 w czwartek, 5.09.2019, o godz. 21.10 w Polsacie. "Przyjaciółki" 14 sezon odcinek 159 - streszczenie:Patrycja z trudem godzi obowiązki zawodowe z domowymi. Myśli o zatrudnieniu opiekunki, ale Wiktor nie chce, by ktoś obcy zajmował się Klarą. Pomimo sprzeciwu męża Patrycja postanawia zatrudnić atrakcyjną dziewczynę o imieniu Kalina (Maria Pawłowska).

Ponieważ Jasiek wyjechał do pracy do Gdańska, wszystkie obowiązki rodzicielskie spadają na Zuzę. Kobieta z trudem radzi sobie w nowej sytuacji, może jednak liczyć na pomoc Dagmara. Mężczyzna marzy o własnych dzieciach i doskonale się odnajduje w roli opiekunki. Jasiek powoli staje się zazdrosny o relacje mężczyzny z jego synami... Inga jest przekonana, że już nic nie czuje do Maksa. Do momentu, gdy dowiaduje się, że Hania wybiera się na ślub jej dawnego kochanka.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze