Przyjaciółki 12 sezon. Zaręczyny Zuzy i Janka - ZWIASTUN

2018-07-31 9:32 emagu
Przyjaciółki 12 sezon, Zuza (Anita Sokołowska)
Autor: YouTube Przyjaciółki 12 sezon, Zuza (Anita Sokołowska)

Zuza (Anita Sokołowska) i Janek (Marek Bukowski) z serialu "Przyjaciółki" znów razem! W kolejnym 12 sezonie "Przyjaciółek" były kochanek Markiewicz nieoczekiwanie się jej oświadczy. Czy to ślub Zuzy i Janka zobaczymy w nowych odcinkach "Przyjaciółek" jesienią 2018? Zobaczcie ZWIASTUN nowego sezonu i poznajcie szczegóły!

"Przyjaciółki" 12 sezon od września 2018 w Polsacie

Nowe odcinki „Przyjaciółek” już za miesiąc trafią na antenę Polsatu. Tymczasem producenci już opublikowali zwiastun 12 sezonu, by choć trochę zaspokoić naszą ciekawość. To już pewne, że Zuza i Janek znów będą razem. W ostatnim odcinku 11 serii Markiewicz posłuchała matki i przeprosiła ukochanego zostawiając mu na biurku obrączki. Jasiek zrobi z nich użytek. Pójdzie po rozum do głowy, wybaczy jej kłamstwo i poprosi ją o rękę!

-Wszędzie cię znajdę. Daj mi rękę – powie Jasiek, gdy odnajdzie Zuzę na jednej z imprez. Markiewicz będzie w szoku, gdy Janek założy na jej palec obrączkę. Marzenia zaczynają się spełniać!

Przyjaciółki 12 sezon, Zuza (Anita Sokołowska), Janek (Marek Bukowski)
Autor: YouTube Przyjaciółki 12 sezon, Zuza (Anita Sokołowska), Janek (Marek Bukowski)

Niestety wiadomo też, że w 12 sezonie „Przyjaciółek” los nie będzie Zuzy rozpieszczać. Choć jej życie uczuciowe zacznie się układać, to zdrowie zacznie szwankować. Mama Grzesia (Henryk Marek Kalita) zachoruje na raka. Czy wsparcie narzeczonego i przyjaciółek pomoże jej w walce z chorobą? W nowych odcinkach „Przyjaciółek” będziemy świadkami nierównej walki Zuzy ze śmiertelnym nowotworem. Jednak nawet choroba nie zrujnuje jej ślubnych planów. 

Zobacz: Przyjaciółki 12 sezon. Ślub jednej z przyjaciółek! Która wyjdzie za mąż?

Najnowsze