Przyjaciółki 12 sezon. Julka urodzi dziecko! Kto będzie ojcem? ZWIASTUN

2018-07-30 11:39 Ag

Sensacja w serialu "Przyjaciółki"! Julka (Nicole Bogadnowicz) zostanie matką. W nowym 12 sezonie "Przyjaciółek" córka Anki (Magdalena Stużyńska) i Pawła (Bartek Kasprzykowski) urodzi pierwsze dziecko - córeczkę. Kto będzie ojcem dziecka? Czarek (Kamil Kula) - były mąż Julki, Rafał Zalewski (Konrad Jałowiec)  jej ostatni chłopak, a może któś inny? Mamy ZWIASTUN 12 sezonu "Przyjaciółek".

"Przyjaciółki" 12 sezon nowe odcinki do września 2018 w Polsacie

Kolejny sezon serialu "Przyjaciółki" rozpocznie się prawdziwą bombą! Wyjdzie na jaw, że Julka ma dziecko. Najstarsza córka Strzeleckich urodzi córeczkę, z którą zamieszka u rodziców. Anka (Magdalena Stużyńska) będzie pomagać Julce w opiece na maleństwem. A nie będzie to łatwe, bo Julka pożałuje, że zdecydowała się urodzić. 

Młoda matka nie będzie spełniać się w nowej roli. - To ty chciałaś wnuka. Mogłam usunąć, ale to ty mnie namówiłaś - wyrzuci matce. Kto będzie ojcem dziecka Julki w 12 sezonie "Przyjaciółek"?


To na razie pozostaje tajemnicą. Po rozwodzie z Czarkiem zdradzona przez męża Julka spotykała się z Rafałem Zalewskim, straszym od niej wykładowcą na uczelni. Ich związek próbowała zniszczyć Kaja (Dominika Kryszczyńska), córka Wiki (Roma Gąsiorowska). Nie wiadomo czy ten romans przetrwa.

Nicole Bogdanowicz tuż przed startem zdjęć do 12 sezonu "Przyjaciółek" powiedziała, że jej bohaterkę czeka sporo życiowych zmian. - Julka się zakocha o ile już się nie zakochała. Będzie ciekawie, ten wątek pojawi się też w kolejnym sezonie. Jak się rozwinie? Tego nie mogę powiedzieć - wyznała.

Co się wydarzy w 12 sezonie "Przyjaciółek"?

W nowych odcinkach "Przyjaciółek" akcja przeniesie się o pół roku do przodu. Inga (Małgorzata Socha) wciąż będzie szukać pracy. Z pomocą przyjdzie jej Robert (Krzysztof Wieszczek). Zuza (Anita Sokołowska) i Janek (Marek Bukowski) zaręczą się, a Patrycja (Joanna Liszowska) podejmie decyzję o rozwodzie z Wiktorem (Paweł Deląg).

Najnowsze