Przyjaciółki 12 sezon. Patrycja rozwiedzie się z Wiktorem? - ZWIASTUN

2018-07-30 18:45 Ag

Rozwód w serialu "Przyjaciółki" stanie się dla Patrycji (Joanna Liszowska) początkiem nowego etapu w życiu? Wszystko na to wskazuje, że w kolejnym 12 sezonie "Przyjaciółek" Patrycja rozwiedzie się z Wiktorem Jeleńskim (Paweł Deląg), przez którego straciła dziecko. To nie koniec zmian u bohaterek "Przyjaciółek". Zobaczcie zwiastun 12 sezonu!

"Przyjaciółki" 12 sezon nowe odcinki od września 2018 w Polsacie

Patrycja i Wiktor z "Przyjaciółek" nie będą już razem? Po tym co ostatnio wydarzyło się w ich małżeństwie, po wszystkich tych dzikich awanturach, podczas których Wiktor podniósł rękę na żonę, raczej nie mieli przed sobą świetlanej przyszłości.

Zanim jednak rozwód Patrycji dojdzie do skutku w nowym 12 sezonie "Przyjaciółek" czeka ją jeszcze konfrontacja z teściem. W roli ojca Wiktora pojawi się znakomity aktor Tadeusz Huk. A to może oznaczać tylko jedno - zapowiada sie niezłe starcie z Jeleńskimi!

W serialu "Przyjaciółki" po wakacjach 2018 Patrycja wreszcie zdecyduje się rozstać z agresywnym ukochanym, o czym z dumą powie Zuzie (Anita Sokołowska) i Indze (Małgorzata Socha). - Złożyłam pozew...
- Nareszcie! - krzyknie z euforią Zuza.

- Jestem gotowa zamknąć ten etap w życiu - stwierdzi Patrycja. Pytanie tylko jaką cenę będzie musiała zapłacić i czy Wiktor pozwoli jej tak łatwo odejść. Po takim facecie jak on można się spodziewać wszystkiego najgorszego.

Co się wydarzy w 12 sezonie "Przyjaciółek"?

Szczęście odnajdzie Zuza, która pogodzi się z Jankiem (Marek Bukowski). Wygląda na to, że para zaręczy się! Janek włoży na palec Zuzy obrączkę, którą mu podarowała. Niestety, sielanka nie potrwa długo. Wkrótce Zuza dowie się, że jest chora na raka piersi.

Trudne momenty czekają też Ingę, która straci pracę w banku i będzie żyła z alimentów od Roberta (Krzysztof Wieszczek) i Andrzeja (Adam Adamonis). Z pomocą przyjdzie jej Robert...