Przyjaciółki odcinek 136, Zuza (Anita Sokołowska), Janek (Marek Bukowski)

i

Autor: Polsat Przyjaciółki odcinek 136, Zuza (Anita Sokołowska), Janek (Marek Bukowski)

Przyjaciółki 12 sezon odc. 136 - opis, streszczenie: Zuza i Janek odwołują ślub

2018-09-12 16:52

Pzyjaciółki 13 sezon odcinek 136 w czwartek, 13.09.2018, o godz. 21.10 w Polsacie. "Przyjaciółki" 12 sezon odcinek 136 - streszczenie: Po powrocie do pracy Zuza nie chce specjalnych przywilejów z powodu swojego macierzyństwa. Jednak ciężko jej pogodzić obowiązki zawodowe z życiem osobistym. Stefa jest zdania, że Zuza i Jasiek powinni jak najszybciej się pobrać. Namawia ich do przyspieszenia przygotowań do ślubu.

Anka umawia Pawła na rozmowę o pracę u swojego znajomego. Proponowanie stanowisko nie odpowiada Strzeleckiemu. Coraz częściej dochodzi między nimi do konfliktów. Inga zmaga się z kompulsywnym podjadaniem. Nie może tez znaleźć nowej posady. Przyjaciółki próbują jej pomóc, ale natrafiają na opór. Na dodatek Gruszewska coraz częściej kłóci się z dorastającą Hanią. Patrycja stara się zajmować pracą, ale wciąż dręczą ją wspomnienia z czasów związku z Wiktorem.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze