Przyjaciółki 12 sezon, Patrycja (Joanna Liszowska), Anka (Magdalena Stużyńska), Zuza (Anita Sokołowska), Inga (Małgorzata Socha)

i

Autor: Polsat Przyjaciółki 12 sezon, Patrycja (Joanna Liszowska), Anka (Magdalena Stużyńska), Zuza (Anita Sokołowska), Inga (Małgorzata Socha)

Przyjaciółki 12 sezon odc. 135 - opis, streszczenie: Zuza, Anka, Inga i Patrycja jadą nad morze

2018-09-05 20:15

Pzyjaciółki 13 sezon odcinek 135 w czwartek, 6.09.2018, o godz. 21.10 w Polsacie. "Przyjaciółki" 12 sezon odcinek 135 - streszczenie: Półtora roku od zakończenia wydarzeń poprzedniego sezonu. Patrycja planuje ponownie otworzyć własny salon fryzjerski. Niestety piętrzą się przed nią problemy. Inga, po tym jak została zwolniona z banku razem z Żółkowskim, pozostaje bezrobotna. 

Anka, przewijając Oliwiera, synka Julki, znajduje wśród dziecięcych kosmetyków dwie małpki po wódce. Okazuje się, że zostawił je Paweł. Stracił pracę, ich sytuacja finansowa jest coraz gorsza, a Strzelecki oznajmia, ze nie zamierza brać byle jakiej posady. W poczekalni u terapeuty Patrycja zauważa Wiktora, jednak pod wpływem wspomnień chowa się przed nim. Zuza doczekała się kolejnego dziecka z Jaśkiem. Wróciła do banku, jest szczęśliwą żoną i matką. Przyjaciółki wpadają na pomysł wyjazdu nad morze. Biorą samochód Andrzeja. Spędzają czas na plaży, ale gdy zamierzają wracać do Warszawy, okazuje się, że jest to niemożliwe...

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze