Przyjaciółki 12 sezon. Julka zakochana! Oto nowa miłość Julki - ZWIASTUN

2018-07-31 11:10 Ag
Przyjaciółki 12 sezon. Julka (Nicole Bogdanowicz) urodzi dziecko
Autor: Instagram Przyjaciółki 12 sezon. Julka (Nicole Bogdanowicz) urodzi dziecko

Przełomowe zmiany w serialu "Przyjaciółki" w życiu Julki (Nicole Bogdanowicz), których chyba nikt się nie spodziewał. W nowym 12 sezonie "Przyjaciółek" Julka urodzi dziecko. Początkowo kiepsko będzie sobie radziła w roli matki. Pożałuje nawet, że nie poddała się aborcji. Z czasem jednak instynkt macierzyński okaże się na tyle silny, że Julka zakocha się do szaleństwa w swoim synu.

"Przyjaciółki" 12 sezon nowe odcinki od września w Polsacie

Julka z "Przyjaciółek" zostanie mamą, a kto będzie szczęśliwym ojcem dziecka? Tego na razie nie wiadomo, bo kolejny 12 sezon "Przyjaciółek" wciąż kryje jeszcze wiele tajemnic. Zwiastun nowych odcinków nie pozostawia jednak wątpliwości - dziecko Julki zdominuje życie nie tylko młodej mamy, ale także świeżo upieczonych dziadków - Anki (Magdalena Stużyńska) i Pawła (Bartek Kasprzykowski).

Nicole Bogdanowicz na Instagramie umieściła zdjęcie z planu "Przyjaciółek", na którrym przytula syna. "All you need is love!” ❤️ Co tu dużo pisać... Zakochałam się! #Kubuś #najsłodszynaświecie #urodzonyaktor" - napisała młoda aktorka.

I tym samym ujawniła płeć dziecka Julki. Początkowo oglądając zwiastun 12 sezonu "Przyjaciółek" można było odnieść wrażenie, że Julka urodzi córkę. Gwiazda nie chciała jednak zdradzić z kim Julka będzie miała dziecko.

Jest kilka możliwości - Czarek (Kamil Kula) - były mąż, który zdradził ją z Zośką (Malwina Dubowska), przyrodnią siostrą Julki. Ojcem dziecka może też być Rafał Zalewski (Konrad Jałowiec), chłopak Julki, z którym spotykała się w 11 serii "Przyjaciółek".


Nicole Bogdanowicz tuż przed startem zdjęć do 12 sezonu "Przyjaciółek" powiedziała, że jej bohaterkę czeka sporo życiowych zmian. - Julka się zakocha o ile już się nie zakochała. Będzie ciekawie, ten wątek pojawi się też w kolejnym sezonie. Jak się rozwinie? Tego nie mogę powiedzieć - wyznała. Teraz już wiemy, że chodzi głównie o miłość do dziecka...

Najnowsze