Przyjaciółki 12 sezon. Chora na raka Zuza w szpitalu. Niepokojące zdjęcie Zuzy

2018-07-28 5:30 Ag
Przyjaciółki 12 sezon. Zuza (Anita Sokołowska)
Autor: Instagram Przyjaciółki 12 sezon. Zuza (Anita Sokołowska)

Śmiertelna choroba w serialu "Przyjaciółki"! Zuza (Anita Sokołowska) będzie chora na raka w nowym 12 sezonie "Przyjaciółek". Jak się o tym dowie? Podczas samodzielnego badania piersi wyczuje niepokojący guzek. Później wszystko potoczy się błyskawicznie. Diagnoza lekarza, szpital, leczenie... W nowych odcinkach "Przyjaciółek" jesienią 2018 cały czas przy chorej Zuzie będą przyjaciółki i ukochany Janek (Marek Bukowski), który wreszcie do niej wróci.

"Przyjaciółki" 12 sezon nowe odcinki od września 2018 w Polsacie

Zuza z "Przyjaciółek" przeżyje dramatyczne momenty w nadchodzącym sezonie. I to w chwili gdy w jej życiu zacznie się układać, gdy Janek wybaczy jej, że go oszukała w sprawie Grzesia (Henryk Marek Kalita), gdy zakochani znów będą razem szczęśliwi. W ułamku sekudny okaże się jak bardzo los potrafi być okrutny. W jednym z odcinków 12 sezonu "Przyjaciółek" Zuza zauważy na piersi guzek. A ponieważ jej mama Stefa (Dorota Kolak) chorowała na raka, to Zuza tego nie zbagatelizuje.

Niestety wizyta u lekarza potwierdzi najgorsze przypuszczenia Zuzy - to będzie rak piersi! W 12 sezonie "Przyjaciółek" czeka Zuzę dłuższy pobyt w szpitalu, intensywne leczenie i walka ze śmiercią. Cały czas będzie z nią Janek i niezawodne przyjaciółki. Anita Sokołowska na swoim profilu na Instagramie właśnie umieściła zdjęcie ze szpitala, kolejne na którym jej bohaterka jest pacjentką.


Czy Zuza z "Przyjaciółek" umrze? Mało prawdopodobne! To już pewne, że powstanie 13 sezon "Przyjaciółek" i przecież nie może w nim zabraknąć Zuzy.

Najnowsze