Przyjaciółki

Powrót Dorotki do Przyjaciółek. Po śmierci Zuzy to Dorota zatroszczy się o przyjaciółki. Sporo się działo przez dwa lata!

2023-09-21 14:42

Dorotka wróci do serialu "Przyjaciółki", a Agnieszka Sienkiewicz po dwóch latach przerwy znów dołączyła do obsady! Taką niespodziankę po śmierci Zuzy (Anita Sokołowska), którą wciąż opłakuje wielu widzów, przygotowała produkcja "Przyjaciółek". Od odejścia Sienkiewicz, wyjazdu Dorotki na Zanzibar, fani dopytywali o powrót uwielbianej bohaterki. I wreszcie się doczekali. Dorota pojawi się w jednym z nowych odcinków 22 sezonu "Przyjaciółek" w trudnym dla pozostałych bohaterek czasie żałoby. Co będzie robiła po powrocie i jak potoczyły się jej losy? Poznaj szczegóły i zobacz pierwsze zdjęcia Dorotki z planu.

Kiedy Dorotka wróci do serialu "Przyjaciółki" w 22 sezonie?

Agnieszka Sienkiewicz wróciła do "Przyjaciółek", ale na Dorotkę trzeba będzie jeszcze trochę poczekać! Właśnie kręcone są odcinki, w których znów u boki Ingi (Małgorzata Socha), Patrycji (Joanna Liszowska), Anki (Magdalena Stużyńska), Dagmara (Marcin Korcz), Roberta (Krzysztof Wieszczek) i Andrzeja (Adam Adamonis) pojawi się "czwarta" przyjaciółka. Bo tak przez lata była nazywana Dorota!

Czy powrót Dorotki do "Przyjaciółek" wynagrodzi śmierć Zuzy i złagodzi emocje wśród widzów, którzy nie mogą się pogodzić z odejściem Anity Sokołowskiej z serialu? Są na to spore szanse, bo Dorota była bardzo lubiana, należała do najzabawniejszych przyjaciółek, wątek tej bohaterki zawsze wzbudzał dużo śmiechu. Na planie "Przyjaciółek" Agnieszka Sienkiewicz oficjalnie ogłosiła, że Dorota wróci w wielkim stylu jeszcze w 22 sezonie.

- Na Zanzibarze doszły mnie słuchy, że państwo tęskniliście za moją bohaterką! To kapiące złoto i ten lok może oznaczać tylko jedno, jestem ponownie na planie serialu "Przyjaciółki". Z ogromną przyjemnością zawitam ponownie. Mam nadzieję, że dla was to też będzie przyjemność. Nie było mnie dwa lata i jestem absolutnie przeszczęśliwa, że mogę tutaj stanąć, na tym planie, z tą ekipą, z tymi ludźmi. Dzisiaj mam bardzo emocjonalny dzień, pełen wzruszeń. Zapraszam do śledzenia co się wydarzyło u Doroty przez te dwa lata - powiedziała Sienkiewicz za kulisami "Przyjaciółek".

Dorotka była obecna w serialu „Przyjaciółki” przez 10 lat, ale w 208 roku wyjechała na Zanzibar z mężem Sławkiem (Kacper Kuszewski), hydraulikiem, z którym połączyła ją wielka miłość. Sprzedała udziały w Nail Barze, który prowadziła z Ingą swojemu byłemu kochankowi Andrzejowi i Robertowi. Ale z relacji z planu "Przyjaciółek" wynika, że Dorotka znów pojawi się w salonie stylizacji paznokci z nowym wspólnikiem Ingi, Dagmarem.

Fani spekulują, że Dorota w 22 sezonie "Przyjaciółek" wypełni pustkę po zmarłej Zuzie, zatroszczy się o Ingę, Patrycję i Ankę, żeby ulżyć im w żałobie.

Przyjaciółki ZWIASTUN odcinka 257. Żałoba po śmierci Zuzy zmieni życie przyjaciółek
Najnowsze