Przyjaciółki

Paweł Deląg pożegnał się z Przyjaciółkami! Koniec Wiktora przesądzony - ZDJĘCIA

Paweł Deląg w "Przyjaciółkach" dokonał ogromnej metamorfozy. Jego bohater Wiktor ze zdradzającego i okrutnego męża Patrycji (Joanna Liszowska) zamienił się w mężczyznę marzeń. Niestety, scenarzyści takiemu dobremu Wiktorowi "podłożyli kłody pod nogi" i wszystko wskazuje na to, że zobaczymy jego koniec. Paweł Deląg podziękował Pawłowi Strzeleckiemu (Bartłomiej Kasprzykowski) z "Przyjaciółek" za wspólną pracę - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Przyjaciółki. Paweł Deląg pożegnał się z kolegą z planu na swoim profilu na Instagramie!

Wiktor w "Przyjaciółkach" zmienił się w mężczyznę, o jakim mogłaby marzyć każda kobieta. Podobnie jak to bywa w życiu, serialowego bohatera odmieniły długie rozstanie z ukochaną Patrycją - Deląg nie był obecny w serialu przez kilka sezonów. Ale przede wszystkim była to ciężka, nieuleczalna choroba! Ostatnie chwile Patrycji i Wiktora wzruszyły wszystkich do łez, a wygląda na to, że w finale będzie jeszcze gorzej!

Fani innego serialu, w którym grał Deląg "M jak miłość" ponad rok temu płakali, bo serialowy Michał Ostrowski wyjechał na zawsze. Widzowie mogli jednak oglądać ogromną przemianę jego bohatera w "Przyjaciółkach" i byli zachwyceni. Patrycja nareszcie znalazła szczęście u boku prawnika, a on świata już poza nią ni widział. Niestety, to się za chwilę skończy. 

Paweł Deląg pożegnał się na swoim profilu na Instagramie z Pawłem Strzeleckim, z którym spotykał się na sali sądowej w serialu "Przyjaciółki". Panowie "stali pod dwóch stronach barykady" i obaj byli świetni!

- Barto, bardzo dziękuję za współpracę :)- napisał Deląg pod ZDJĘCIAMI z "Przyjaciółek", na których broni swojego klienta w sądzie stojąc na przeciw Strzeleckiego. Gwiazdor dodał jeszcze słowa o wielkim zaszczycie wspólnej gry po angielsku: - All mine pleasure.

Niestety to podziękowanie Deląga wskazuje na to, że faktycznie w finale 20 sezonu "Przyjaciółek" jego bohater umrze z powodu nowego ataku chłoniaka, na rękach swojej ukochanej. A może jest jeszcze jakaś nadzieja, a aktor podziękował tylko koledze z planu za wspólne sceny na sali sądowej? Przekonamy się w czwartek 17.11 o stałej porze w Polsacie!

Zobacz też: Koniec Przyjaciółek. Wiktor umrze w ostatnim 242 odcinku? Dramatyczna operacja męża Patycji w finale sezonu

Przyjaciółki ZWIASTUN 241 odcinka. Ostatnie upojone chwile Patrycji i Wiktora przed atakiem. Zemsta Konrada na Zuzie
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze