Koniec Przyjaciółek. Patrycja od córki Wiki dowie się kto jest prawdziwym ojcem Klary w ostatnim 182 odcinku! To nie architekt Leon?

2020-03-20 9:52 Ag
Koniec Przyjaciółek. Patrycja od córki Wiki dowie się kto jest prawdziwym ojcem Klary w ostatnim 182 odcinku! To nie architekt Leon?
Autor: ipla.tv Koniec Przyjaciółek. Patrycja od córki Wiki dowie się kto jest prawdziwym ojcem Klary w ostatnim 182 odcinku! To nie architekt Leon?

Jak się skończy serial "Przyjaciółki" w 15 sezonie? Czy w ostatnim 182 odcinku "Przyjaciółek" Patrycja (Joanna Liszowska) dowie się wreszcie kto jest ojcem Klary (Łucja Michalik)? Jej podejrzenia się potwierdzą i to architekt Leon Drzewiecki (Tomasz Borkowski) okaże się biologicznym ojcem córki Wiki (Roma Gąsiorowska)? Koniec "Przyjaciółek" na pewno poruszy widzów, bo prawdę o ojcu Klary wyjawi Kaja (Dominika Kryszczyńska), druga córka Wiki. Serce Patrycji na chwilę się zatrzyma kiedy to usłyszy!

"Przyjaciółki" 15 sezon odcinek 182 ostatni - czwartek, 21.05.2020, o godz. 21.10 w Polsacie

W ostatnim 182 odcinku "Przyjaciółek" Patrycja dostanie złe wieści - nie będzie mogła adoptować Klary ze względu na swoją ciężką chorobę, nadciśnienie płucne. Dostanie odmową decyzję z ośrodka adopcyjnego. Ale Patrycja i tak się nie podda! Postanowi zrobić wszystko, żeby odnaleźć ojca Klary, żeby jej ukochana, przybrana córeczka nie trafiła w obce ręce. Bo dziewczynkę będzie chciało adoptować jakieś małżeństwo!

Patrz też: Koniec Przyjaciółek. Zuza straci dzieci w ostatnim odcinku 15 sezonu! Janek zabierze jej synów

Ponieważ od Adama (Jan Wieczorkowski), byłego męża Wiki, Patrycja dowie się, że architekt Leon jest ojcem jednej z córek zmarłej, tylko o tym nie wie, w 182 odcinku "Przyjaciółek" postanowi ustalić jaka jest prawda. Jedynym źródłem informacji będzie dla niej Kaja, starsza córka Wiki. Umówi się z nią na spotkanie i poruszy bolesny temat.

-  Proszę cię nie obraź się... Ostatnio jak się widziałyśmy to pokłóciłaś się z ojcem. Zabierałaś rzeczy, wyprowadzałaś się z domu, coś się między wam wydarzyło... Ja wiem, że on ma teraz nową żonę, ale jest coś jeszcze?
- Dlaczego o to pytasz? Po co ci to?
- Jest taki architekt, wspólny znajomy ze studiów twoich rodziców. Adam powiedział, że on jest ojcem córki Wiki, a Wiki miała tylko dwie córki, ciebie i Klarę...

W finale 15 sezonu "Przyjaciółek" Kaja poczuje jakby Patrycja zadała jej cios prosto w serce. - Ty jesteś niezła! Przyszłaś się zapytać czy mój ojciec to mój ojciec? - zapyta z kpiną w głosie i łzami w oczach.

Jednak to nie zniechęci Patrycji, która w 182 odcinku "Przyjaciółek" zacznie przekonywać Kaję, że musi znać całą prawdę. Dla dobra Klary, którą kocha jak własne dziecko. - Kaja, zrozum to jest dla mnie bardzo ważne. Okazało się, że ja nie mogę adoptować Klary, ale gdybym znalazła ojca, gdyby się okazało, że ojcem faktycznie jest ten architekt, ten Leon to...

- To co? Wyszłabyś za niego, żeby być matką dla Klary?!
- Nie wiem co będzie, ale przynajmniej nie poszłaby do obcych ludzi!
- Szkoda mi cię... Ten cały Leon jest moim biologicznym ojcem, Klara jest sierotą! - rzuci Kaja.

Sprawdź też: Koniec Przyjaciółek. Anka ofiarą byłego kochanka! Wykorzysta śmierć jej syna dla pieniędzy w ostatnim 182 odcinku

A Patrycja po tym wyznaniu córki Kai w 182 odcinku "Przyjaciółek" poczuje jakby cały świat walił jej się na głowę. Tak przeżyje rozmowę z Kają, że jej serce nie wytrzyma. Patrycja straci przytomność kiedy odwiedzi Ingę (Małgorzata Socha)...

Przyjaciółki 15 sezon odc. 182. Kaja (Dominika Kryszczyńska)
Autor: ipla.tv Przyjaciółki 15 sezon odc. 182. Kaja (Dominika Kryszczyńska)
Przyjaciółki 15 sezon odc. 182. Patrycja (Joanna Liszowska)
Autor: ipla.tv Przyjaciółki 15 sezon odc. 182. Patrycja (Joanna Liszowska)
Przyjaciółki 15 sezon odc. 182. Patrycja (Joanna Liszowska)
Autor: ipla.tv Przyjaciółki 15 sezon odc. 182. Patrycja (Joanna Liszowska)
Najnowsze