Przyjaciółki

Koniec Przyjaciółek. Inga uwięziona przez psychopatę Rafała w ostatnim 242 odcinku. Co jej zrobi kochanek?

2022-11-10 22:03

Ostatni 242 odcinek "Przyjaciółek", czyli finał 20 sezonu upłynie pod znakiem tragicznych zdarzeń w życiu wszystkich bohaterek. Jednak tylko jedna z nich, Inga (Małgorzata Socha), ucierpi najbardziej na koniec "Przyjaciółek". Niestety Inga boleśnie przekona się, że związek z Rafałem (Rafał Królikowski) tylko pozornie wygląda na idealny, że źle zrobiła odrzucając Łukasza (Piotr Jankowski), który ją ostrzegał przed ostatnim kochankiem. Nadopiekuńczy Rafał uwięzi Ingę w jej własnym mieszkaniu, będzie też manipulować jej córką Marysią (Zofia Cybul). W finale "Przyjaciółek" w 242 odcinku Rafał zamknie Ingę dla jej własnego dobra" i pokaże prawdziwą twarz - nieobliczalnego psychopaty! Poznaj szczegóły.

"Przyjaciółki" 20 sezon ostatni odcinek 242 (odc. 12) - czwartek, 17.11.2022, o godz. 21.05 w Polsacie

Koniec serialu "Przyjaciółki", który nastąpi w 242 odcinku wstrząśnie widzami jak jeszcze żaden poprzedni finał sezonu. Choć scenarzyści już przyzwyczaili nas do tego, że ostatni odcinek "Przyjaciółek" zwykle kończy się w dramatycznym momencie dla co najmniej jednej z bohaterek, to tym razem przejdą samych siebie. Bo w finale 20 sezonu "Przyjaciółek" nieszczęście spadnie na każdą z kobiet. Ale chyba najgorzej zapowiada się zakończenie wątku Ingi i Rafała, który miał być tym jedynym, wielką miłością Gruszewskiej, mężczyzną, przy którym wreszcie stworzy poważny, stabilny związek.

Tyle tylko, że w ostatnim 242 odcinku "Przyjaciółek" Inga zda sobie sprawę Rafał zachowuje się tak, jakby chciał ją uwięzić, odciąć od całego świata. Nie pozwoli jej na spotkanie z Łukaszem, który będzie chciał się pożegnać się przed kolejnym wyjazdem. Rafał dalej będzie oszukiwał Ingę, sprawdzał jej wiadomości Ingi, a do tego przeciągnie na swoją stronę Marysię. Na tyle bezwzględnie, że będzie mieszał w głowie młodszej córce Ingi.

Aż wreszcie w finale "Przyjaciółek" 20 sezonu Rafał zamknie Ingę w mieszkaniu! I to wcale nie będą żadne "żarty". Owładnięty chorą obsesją na jej punkcie kochanek Ingi będzie zdolny do wszystkiego, żeby nie spotkała się z Łukaszem. Czy któraś z przyjaciółek ją uratuje? Pechowo dla Gruszewskiej każda będzie pochłonięta swoimi problemami - Patrycja (Joanna Liszowska) trafi do szpitala z Wiktorem (Paweł Deląg) w krytycznym stanie, Anka (Magdalena Stużyńska) rozstanie się z Pawłem (Bartek Kasprzykowski), a Zuza nie przestanie myśleć o wyrodnym ojcu Hubercie (Tomasz Dedek).

Przyjaciółki ZWIASTUN 20 sezonu. Wiktor oświadczy się Patrycji, Inga zamieszka z nowym kochankiem!
Najnowsze