Koniec Przyjaciółek. Dorotka zostanie sama w ostatnim 194 odcinku! Sławek zostawi nawiedzoną milionerkę - ZWIASTUN

i

Autor: ipla.tv Koniec Przyjaciółek. Dorotka zostanie sama w ostatnim 194 odcinku! Sławek zostawi nawiedzoną milionerkę - ZWIASTUN

Koniec Przyjaciółek. Dorotka zostanie sama w ostatnim 194 odcinku! Sławek zostawi nawiedzoną milionerkę - ZWIASTUN

2020-11-26 20:46

Finał serialu "Przyjaciółki" w 16 sezonie to także koniec miłości Dorotki (Agnieszka Sienkiewicz) i Sławka (Kacper Kuszewski). Milionerka z wzajemnością pokochała hydraulika, ale w ostatnim 194 odcinku "Przyjaciółek" wyjadą na jaw nieznane fakty z ich związku. Po wystawie Doroty, która zapragnęła zostać wielką artystką okaże się, że Sławek ma sporo do ukrycie. A kiedy Dorotka odkryje prawdę tak się wścieknie, że wypędzi ukochanego z domu. Szybko tego pożałuje, lecz Sławek i tak ją zostawi. Zobaczcie jaki będzie koniec "Przyjaciółek" w specjalnym zwiastunie!

"Przyjaciółki" 16 sezon odcinek 194 ostatni - czwartek, 26.11.2020, o godz. 21.05 w Polsacie

W ostatnim 194 odcinku "Przyjaciółek" Dorotka i Sławek się rozstaną! Dojdzie do tego, bo milionerka przekona się na własne oczy do czego jest zdolny jej ukochany. Idealny partner, który od początku wspiera się w jej szaleńczej pogoni za sławą artystki popełni jeden, niewybaczalny błąd. Dorotka, która będzie załamana po klęsce wystawy swoich prac, poczuje, że Sławek nie jest taki, jak jej się wydawało.

A zacznie się od tego, że w finale 16 sezonu "Przyjaciółek" Dorotka przeczyta w internecie obraźliwe recenzje na swój temat. "Miernota o narcystycznych zapędach", "Tandeciarza" - to tylko niektóre z komentarzy, jakie znawcy sztuki umieszczą w sieci po debiucie Dorotki.

Sławek w ostatnim 194 odcinku "Przyjaciółek" jak zawsze zachowa spokój i będzie hamował zapędy ukochanej. - Dorotka, nie przejmuj się! To jest tylko jeden zakompleksiony dupek... - pocieszy partnerkę. - Tak, to zobacz jeszcze to - "ta pani powinna zająć się pisaniem, książkę można zamknąć, a tego co widziałem, nie da się odzobaczyć" - załamana Dorotka upije się i zacznie rozpaczać.

W 194 odcinku "Przyjaciółek" Sławek znajdzie odpowiednie słowa, by podnieść Dorotę na duchu. - Oni po prostu mają zamknięte umysły na nowe trendy w sztuce!

- Tak kochanie, ty masz rację! Przecież historia zna wielkich artystów, którzy byli niedoceniani za życia. Gnębionych przez krytykę! Ale ja jestem silna, nie dam się zniszczyć!

Patrz też: Koniec Przyjaciółek. Zuza nie daruje Jankowi akcji z policją w ostatnim 194 odcinku! Odbiorą jej dzieci na zawsze?

Ale najgorsze nastąpi kiedy w 194 odcinku "Przyjaciółek" Dorotka przypadkiem zobaczy, że to właśnie Sławek kupił jej instalację, jedyną sprzedaną po wernisażu. Poczuje się oszukana i zdradzona przez ukochanego! - Chciałem zapoczątkować dobrą passę... - wyjaśni skruszony Sławek, gdy Dorotka wybuchnie płaczem.

Jednak milionerka w finale 16 sezonu "Przyjaciółek" pójdzie o krok dalej. - Wynoś się stąd!- Nie mów tak...- W takim razie ja wychodzę! A jak wrócę, to ma cię tutaj nie być! 

Przyjaciółki FINAŁ 16 sezonu ZWIASTUN. Dramatyczne zwroty akcji w ostatnim 194 odcinku

Załamana Dorotka w 194 odcinku "Przyjaciółek" wsparcia poszuka w salonie Patrycji (Joanna Liszowska). Tam, w gronie przyjaciółek, wyżali się, że rzuciła Sławka, bo nie jest już artystką. Każda z kobiet będzie akurat przeżywała swoje problemy, więc Patrycja zaproponuje, by odczyniły zły urok i poddały się tajemniczemu rytuałowi - palenia swoich włosów, by wszystko wreszcie zaczęło im się układać.

Sprawdź też: Koniec Przyjaciółek. Antek przerwie milczenie w sprawie Julki w ostatnim 194 odcinku! Matka nigdy mu tego nie wybaczy - ZWIASTUN

Właśnie wtedy w 194 odcinku "Przyjaciółek" Dorotka zrozumie swój błąd. Popędzi do domu, by zatrzymać Sławka. Lecz będzie już za późno. Hydraulik zniknie bez śladu. - Sławciu, ja cię strasznie przepraszam... - krzyknie od progu. Widząc jednak, że nigdzie go nie ma znów pogrąży się w rozpaczy. - Zostawił mnie! Naprawdę mnie zostawił...

Nagle hydraulik zjawi się w domu Dorotki, która rzuci mu się w ramiona. - Dlaczego ty płaczesz? - Odszedłeś ode mnie... - szepnie ze łzami w oczach Dorotka. - Zwariowałaś! Myślałaś, że się przejmę takim głupstwem. Jeszcze nie raz w życiu się pokłócimy i pogodzimy!

I po chwili w finale 16 sezonu "Przyjaciółek" Sławek podaruje Dorocie wyjątkowy prezent - wspólny wyjazd do Paryża, by tam rozwijała swój talent.

Przyjaciółki 16 sezon odc. 194. Dorotka (Agnieszka Sienkiewicz), Sławek (Kacper Kuszewski)

i

Autor: ipla.tv Przyjaciółki 16 sezon odc. 194. Dorotka (Agnieszka Sienkiewicz), Sławek (Kacper Kuszewski)
Przyjaciółki 16 sezon odc. 194. Dorotka (Agnieszka Sienkiewicz), Sławek (Kacper Kuszewski)

i

Autor: ipla.tv Przyjaciółki 16 sezon odc. 194. Dorotka (Agnieszka Sienkiewicz), Sławek (Kacper Kuszewski)
Przyjaciółki 16 sezon odc. 194. Dorotka (Agnieszka Sienkiewicz)

i

Autor: ipla.tv Przyjaciółki 16 sezon odc. 194. Dorotka (Agnieszka Sienkiewicz)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze