Koniec Przyjaciółek. Anka straci przytomność w ostatnim 230 odcinku! Przeżyje ciężki zawał serca - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

i

Autor: Przyjaciółki Facebook Koniec Przyjaciółek. Anka straci przytomność w ostatnim 230 odcinku! Przeżyje ciężki zawał serca - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

Koniec Przyjaciółek. Anka straci przytomność w ostatnim 230 odcinku! Przeżyje ciężki zawał serca - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

2022-05-19 22:13

Finał 19 sezonu serialu "Przyjaciółki" skończy się dramatem, którego nikt nie przewidzi! W ostatnim 230 odcinku "Przyjaciółek" Anka (Magdalena Stużyńska) będzie tak zajęta szykowaniem się do wyjazdu na bajeczne wakacje z Pawłem (Bartek Kasprzykowski) na Karaiby, że zlekceważy pierwsze, groźne objawy choroby. Zawroty głowy, kiepskie samopoczucie dadzą się Ance we znaki, ale nie powie o nich mężowi. Tuż przed podróżą okrutny los ciężko doświadczy Ankę, która nagle straci przytomność i upadnie na podłogę! Co się stanie Ance? Na co będzie chora? Zobaczcie ZWIASTUN jak się skończą "Przyjaciółki" w 230 odcinku i WIDEO z tej sceny!

"Przyjaciółki" 19 odcinek 230 ostatni finał sezonu - czwartek, 19.05.2022, o godz. 21.05 w Polsacie

Koniec "Przyjaciółek" w 19 sezonie wstrząśnie wszystkimi, bo w życiu aż dwóch z czterech głównych bohaterek dojdzie do tragicznych zdarzeń. Jedną z nich będzie Anka Strzelecka, która razem z Pawłem będzie przygotowywała się do wyjazdu na urlop na Karaiby. Kiedy mąż w ramach niespodzianki podarował jej bilet na rajskie wakacje Ankę ogarnęło złe przeczucie, że wydarzy się coś złego. Intuicja jej nie zawiedzie, bo w ostatnim 230 odcinku "Przyjaciółek" w domu Strzeleckich rozegrają się straszne sceny! Anka zemdleje na oczach przyjaciółek. Upadnie na podłogę i długi czas będzie nieprzytomna. Wreszcie traf do szpitala na ostry dyżur!

Nie przegap: Koniec Przyjaciółek. Ojciec Zuzy porwie jej syna w ostatnim 230 odcinku! Co Hubert zrobi Grzesiowi? - ZDJĘCIA

Dramat Anki w finale "Przyjaciółek" 19 poprzedzą inne niepokojące wydarzenia. Tak dużo czasu poświęci rodzinie i przyjaciołom, że nie będzie zwracała uwagi na stan swojego zdrowia fizycznego i psychicznego. Odskocznią od problemów będzie dla Strzeleckich romantyczny wyjazd Karaiby. Pochłonięta przygotowaniami do podróży Anka w ostatnim 230 odcinku "Przyjaciółek" zlekceważy częste zawroty głowy i gorsze samopoczucie. Nie powie też o problemie Pawłowi, który także nic nie zauważy. Anka będzie pewna, że to stres i wszystko minie po powrocie z wakacji. Ale nie przewidzi najgorszego.

Sprawdź też: Koniec M jak miłość. Andrzej zostawi Magdę w ostatnim 1665 odcinku zanim pozna wyniki testów DNA dziecka Julii

Tuż przed wyjazdem w ostatnim 230 odcinku "Przyjaciółek" teściowa Anki, Maria (Ewa Kasprzyk), postanowi wyrzucić ostatnie rzeczy po Gabrielu (Bartosz Waga), aby oczyścić swoją przestrzeń. Zrobi to w momencie, kiedy Anka będzie szykowała się do podróży, co spowoduje, że walizki Marii i Anki zmieszają się w przedpokoju. Ekipa, która zabierze rzeczy matki Pawła dla podopiecznych fundacji, przez przypadek sięgnie również po walizkę Strzeleckiej. Kiedy ta zorientuje się, że nie ma jej bagażu, będzie już za późno.

Wtedy w finale "Przyjaciółek" 19 z pomocą przyjdą Ance przyjaciółki. Zuza (Anita Sokołowska), Patrycja (Joanna Liszowska) i Inga (Małgorzata Socha) kupią jej najpotrzebniejsze rzeczy i zapakują ją na wyjazd. Ostatnie spotkanie przyjaciółek nagle zostanie przerwane, bo w 230 odcinku "Przyjaciółek" Anka nagle mdleje. Przestraszone kobiety spróbują ją ocucić i od razu zadzwonią po pogotowie. Nieprzytomna Anka trafi do szpitala gdzie lekarz zawiadomi Pawła, że przeżyła zawał i jest w krytycznym stanie!

Co się stanie Ance? Czy dojdzie do siebie po zawale serca? Niestety nie wszystko wyjaśni się na koniec 19 sezonu "Przyjaciółek".

Koniec Przyjaciółek ZWIASTUN. Ojciec Zuzy odsłoni prawdziwą twarz. Dramat Anki przed wyjazdem na Karaiby
Najnowsze