Co robi gwiazda Przyjaciółek z Magdą Gesller?! Twórczyni Kuchennych rewolucji ujawniła szokujące ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram Co robi gwiazda Przyjaciółek z Magdą Gesller?! Twórczyni Kuchennych rewolucji ujawniła szokujące ZDJĘCIA

Gwiazda Przyjaciółek zagra starszą Magdą Gesller?! Twórczyni Kuchennych rewolucji ujawniła szokujące ZDJĘCIA!

Czy Magda Gessler pojawi się w jednym z odcinków "Przyjaciółek"? Czy to raczej Małgorzata Socha ma szansę zostać "nową" Magdą Gessler? Twórczyni "Kuchennych rewolucji" zdradziła, że powstaje film na podstawie jej autobiograficznej książki i aktualnie gwiazda zastanawia się, komu powierzyć rolę samej siebie. Pewne jest, że rolę stanie kilka aktorek, które zagrają bardzo młodą, młodą i nieco starszą Gessler. Fanów zaszokowały ZDJĘCIA, jakie Gessler opublikowała na swoim profilu na Instagramie. Małgorzata Socha i Joanna Liszowska, czyli Inga i Patrycja z "Przyjaciółek" według szefowej "Kuchennych rewolucji" mają szansę na rolę tej dojrzałej wersji słynnej Magdy! Zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ kandydatek z Instagrama Gessler i oceń czy Inga i Patrycja z "Przyjaciółek" nadają się do tej roli!

Gwiazda "Przyjaciółek" dostanie rolę Magdy Gessler?

Aż 2 gwiazdy "Przyjaciółek" dostały "nominację" do roli gwiazdy "Kuchennych rewolucji"! Tak przynajmniej wygląda to na profilu Magdy Gessler na Instagramie. Słynna z awantur w polskich restauracjach, które doprowadza do porządku Gessler szuka aktorki, która duchem będzie podobna do niej. Czy serialowa Inga, Małgorzata Socha lub Patrycja, Joanna Liszowska dostaną taką szansę? 

- Musi to być osoba, która ma w sobie tyle energii, radości i chęci do życia co ja. I tu nie chodzi o twarz, tylko o wewnętrzną moc. Zagranie mnie może być nie lada wyzwaniem, bo jak na razie wszyscy przy mnie są wykończeni  – mówiła gwiazda "Kuchennych rewolucji" w wywiadach. 

Nie przegap: M jak miłość. Marcin Mroczek jeszcze tylko miesiąc będzie grał Piotrka! Potem czeka go długa przerwa

Grana przez Sochę Inga w "Przyjaciółkach" to postać wiecznie młoda. Kochliwa bohaterka co raz ma wyjść za mąż, bo adoratorów jej nie brak, ale coś staje na przeszkodzie jej szczęściu. Jednak Inga radzi sobie w życiu doskonale, a po latach prób i błędów znalazła swoje miejsce w salonie stylizacji paznokci.    

Z kolei Patrycja w "Przyjaciółkach" jest bardziej stateczna, a jej miłości są z kategorii tych "wiecznych", choć trafia na toksycznych partnerów. To ona właśnie przyjęła po raz kolejny do swojego życia Wiktora, granego przez Pawła Deląga. Charakterologicznie ta bohaterka "Przyjaciółek" mnie pasuje do postaci Magdy Gessler, ale za to ma jej burzę blond loków!

- Kto wcieli się w rolę Magdy? - zapytała Gessler na swoim profilu na Instagramie. - Joanna Liszowska, bo ma podobne włosy ;) - dopisała restauratorka z uśmieszkiem. 

Na instagramowym profilu Gessler pojawiły się ZDJĘCIA także innych gwiazd, które jej zdaniem mają szanse na rolę. Ostatnio na topie są 2 nazwiska - Joanny Opozdy (to niedawna Sandra w "Barwach szczęścia") i Julii Wieniawy ("Zawsze warto"). 

Zobacz też: Przyjaciółki. Wpadka z rozporkiem Pawła Deląga w garderobie. Teściowa Liszowskiej chwyciła tam, gdzie nie powinna - WIDEO

Przyjaciółki. Tak oszukują na planie. Joanna Liszowska nagrała, jak naprawdę to wygląda
Sonda
Która z "Przyjaciółek" powinna zagrać dojrzałą Magdę Gessler?
Najnowsze